Trešdiena, 2019. gada 06. novembris

Šovakar BK "Ogre" uzņems LU studentus

Šovakar pulksten 19.00 Ogres 1. vidusskolas sporta hallē notiks "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas spēle, kurā turnīra līdere BK "Ogre" savu uzvaru sēriju centīsies turpināt, tiekoties ar "Latvijas Universitātes" basketbolistiem.

"Ogres" basketbolistiem būs iespējams pagarināt uzvaru sēriju līdz septiņiem panākumiem pēc kārtas. Ogrēnieši savās mājās uzņems "Latvijas Universitāti". Ogres komandai lieliskais sezonas sākums iedevis lielu pārliecību par savu spēku, taču pēdējā mačā Pērnavā ogrēnieši gandrīz apdedzinājās, pašās beigās teju izlaižot uzvaru. Tomēr mācību no tā Ogres basketbolisti ir guvuši, tāpēc sagaidāms, ka vaļības tuvākajos mačos Daugavas krasta komanda vairs neatļausies. LU studentiem tikmēr sešos mačos izdevies tikt pie viena panākumā. Gunta Endzela padotie arī šosezon spēlē nepiekāpīgu basketbolu, taču tik spilgts līderis kā Linards Jaunzems, aiz kura pavilktos visa komanda, šosezon vēl nav atradies.

"Ogres" spēcīgais ierocis ir komandas viengabalainība. Seši basketbolisti vidēji mačā gūst vairāk nekā 11 punktus, kas neļauj pretiniekiem koncentrēties uz viena vai divu līderu nosegšanu, jo katrā spēlē rezultatīvākā spēlētāja lomu var uzņemties kāds cits. Vispusīgu sniegumu "Ogres" rindās demonstrē Kristaps Dārgais ar vidēji 12,7 punktiem, 9,3 atlēkušajām bumbām un 6,2 rezultatīvām piespēlēm mačā. Tikmēr Renārs Magone izcēlies ar vidēji 13 punktiem un 5,7 izcīnītām bumbām. LU studentu rindās uz pārējo fona pamanāmāks bijis Renārs Birkāns ar 12,3 punktiem un 3,2 piespēlēm vidēji mačā.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt Ogres komandu klātienē, jo arī jūsu līdzi jušana ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē pulksten 19.00! Biļešu cenas uz spēli: 4,00 eiro, ar Ogres novadnieka karti vai novadā deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem – 3,00 eiro, skolēniem un studentiem – 2,00 eiro, bet ar Ogres novadnieka karti – 1,00 eiro. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam, kā arī pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Latvijas Universitāti"!

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu