Drukāt šo lapu
Ceturtdiena, 2021. gada 01. aprīlis

BK "Ogre" regulāro turnīru noslēgs ar spēli pret "Latvijas Universitāti"

Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) regulārā turnīra noslēdzošās spēles.  BK "Ogre" viesos tiksies ar komandu "Latvijas Universitāte". Spēles sākums pulksten 14.00, tiešraide būs redzama LIBL YouTube kanālā.

Šonedēļ tiek aizvadītas LIBL regulārā turnīra pēdējās astoņas spēles. Bez savstarpējo rēķinu kārtošanas, lielāka intriga ir vien par otrās vietas likteni Latvijas komandu ieskaitē. Komandām "Ogre" un "Ventspils" ir vienāda bilance - 14 uzvaras un 10 zaudējumi, "Ventspils", pateicoties trijām uzvarām un diviem zaudējumiem pret tiešo konkurentu "Ogri", šobrīd ieņem otro pozīciju, bet "Ogre" saglabā teorētiskas izredzes apsteigt "Ventspili". Lai to izdarītu, ogrēniešiem sākumā jāpieveic LU un jācer, ka pāris stundas vēlāk Valmieras komanda tiks galā ar ventspilniekiem.

Ogrēniešu pretiniece "Latvijas Universitāte", lai arī sezonas laikā guvusi vien trīs panākumus, taču regulāri ir bijusi ļoti neparocīga pretiniece ikvienai komandai. Jāatzīmē, ka vienu no uzvaram LU guva tieši pret "Ogri" (70:66).

Studenti, kā jau ierasts, uz sezonas beigām krietni progresējuši gan komandas spēlē, gan arī individuālajā meistarībā. Kārlis Žunda bijis viens no atslēgas spēlētājiem visas sezonas garumā. Žundas kontā 10,9 punkti, 6,2 atlēkušas bumbas un 4 rezultatīvas piespēles vidēji spēlē. Spīdošu sniegumu marta mēnesī demonstrēja Anrijs Miška - 25,7 punkti, 6,3 atlēkušas bumbas un 26,7 efektivitātes koeficients vidēji spēlē. Miška saņēma mēneša vērtīgākā spēlētāja balvu. Sezonas statistika Miškam nedaudz pieticīgāka – 13,1 punkts un 5,4 atlēkušas bumbas.

Ogrēniešus pēdējās nedēļas mocījuši savainojumi. Komandas iepriekšējā spēlē pret "VEF Rīga" sastāvā atgriezās Rihards Zēbergs, bet joprojām  spēlēt nevarēja Uģis Pinete. Minētajā spēlē, vienā no epizodēm, sāpes kājas muskulī sajuta Kristaps Dārgais, viņš spēli pabeidza, atrodoties uz rezervistu soliņa. Vai "Ogres" trenera Nikolaja Mazura rīcībā atkal būs pilns sastāvs, to zināsim vien sestdien īsi pirms spēles.

Regulārās turnīra noslēdzošo spēli "Ogre" aizvadīs izbraukumā, Rīgas Olimpiskajā centrā. Spēles sākums pulksten 14.00 un tās tiešraide būs redzama LIBL YouTube kanālā. Valstī noteikto ierobežojumu dēļ spēles notiek bez skatītāju klātbūtnes.

Informāciju sagatavoja: BK "Ogre"

Dalīties ar rakstu