Ceturtdiena, 2021. gada 09. septembris

BK «Ogre» aizvadījusi vēl divas pārbaudes spēles

Gatavojoties jaunajai basketbola sezonai, vēl divas pārbaudes spēles aizvadījusi BK «Ogre», kas pagaidām pie uzvaras vēl nav tikusi. Ogrēnieši ar 74:79 atzina Lietuvas kluba «Juventus» pārākumu, bet ar 72:80 piekāpās vēl vienam lietuviešu klubam - «Prienai».

5. septembrī spēlē pret Utenas «Juventus» ogrēniešu sastāvā pirmo spēli aizvadīja amerikāņu saspēles vadītājs Breilens Reisons. Daudzsološais debitants izcēlās ar 17 gūtiem punktiem un bija rezultatīvākais mūsu komandā. 13 punktus un piecas rezultatīvas piespēles pievienoja Kristaps Dārgais, bet pa 10 punktiem guva Uģis Pinete un lietuvietis Pauļus Poška, kuram arī sešas atlēkušās bumbas.

7. septembra mačā pret «Prienai» komandai «Ogre» neveiksmīgs izrādījās spēles sākums - pēc pirmās ceturtdaļas Nikolaja Mazura vadītie basketbolisti atradās iedzinējos ar 8:26. Pakaļdzīšanās sākās otrajā puslaikā, veiksmīgi aizvadot trešo ceturtdaļu, kuras laikā ogrēnieši pietuvojās līdz astoņu punktu deficītam. Tuvāk rezultātā tikt tomēr neizdevās, tādēļ nācās piedzīvot ceturto neveiksmi tikpat pārbaudes spēlēs. Ogrēnieši labāk meta no tālās distances, realizējot 10 no 25 tālmetieniem (40%), taču pretinieki no Lietuvas bija labāki un precīzāki no soda laukuma, kurā «Prienai» guva 44 punktus pret «Ogres» 28. Divpunktu metienus lietuvieši realizēja ar 60,5 % precizitāti, kas arī nodrošināja uzvaru. Nozīmīgs aspekts par labu pretiniekiem bija arī cīņa par atlēkušajām bumbām, kurā «Prienai» dominēja (43:27). «Ogres» vienībā rezultatīvākais ar 23 punktiem un sešiem realizētiem tālmetieniem bija Uģis Pinete, bet 14 punktus pievienoja leģionārs Emanuals Šeperds, kurš bijis viens no rezultatīvākajiem visa pārbaudes spēļu cikla laikā.