Ķeguma čempioni pludmales volejbolā – Vaiders un Grīnbergs

Noslēdzies Ķeguma novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Par pēdējā posma uzvarētāju kļuva komanda «Ej sporto», bet čempionu titulu kopvērtējumā jau iepriekš sev bija nodrošinājuši Rinalds Vaiders un Jānis Grīnbergs jeb vienība «Spināti».

Čempionāta pēdējā posmā piedalījās astoņas komandas. Uzvarēja Devids Strazdiņš un Emīls Josts jeb komanda «Ej sporto». Vēl vietu uz goda pjedestāla izcīnīja «Šaufeles» (Jānis Strazdiņš un Māris Grants), kā arī «R un R» (Ronalds Strauss un Raivis Šaraks).

Kopumā šajā turnīrā, kas trešdienu vakaros notika jau kopš 12.jūnija, startējuši 17 volejbolistu pāri. Par Ķeguma novada čempioni kļuva komanda «Spināti», kuras sastāvā cīnījās Rinalds Vaiders un Jānis Grīnbergs (37,5 punkti). Vicečempionu godā Jānis Strazdiņš un Māris Grants jeb komanda «Šaufeles» (35 punkti), bet kausus par trešo vietu saņēma Deivids Strazdiņš un Emīls Josts, kuri spēlēja ar nosaukumu «Ej sporto» (27 punkti).

Ritvars Raits

Foto no Ķeguma novada pašvaldības arhīva

Attēlā: Čempionāta laureāti: Emīls Josts (no kreisās), Deivids Strazdiņš, Rinalds Vaiders, Jānis Grīnbergs, Jānis Strazdiņš un Māris Grants.

Pārpublicēts no laikraksta „Ogres Vēstis Visiem”