Ceturtdiena, 2019. gada 19. septembris

Svarcēlājam Griškovam četru gadu diskvalifikācija

Pavasarī dopinga lietošanā pieķertais Ogres svarcēlājs Jānis Griškovs par savu pārkāpumu saņēmis četru gadu diskvalifikāciju, vēsta Latvijas Antidopinga birojs.

Jānim Griškovam, kurš aprīlī tika pie piektās vietas Eiropas čempionātā svara kategorijā līdz 102 kilogramiem, piespriesta četru gadu diskvalifikācija. Pirms nedēļas 22. dzimšanas dienu atzīmējušais Griškovs sacensībās nevarēs startēt līdz 2023. gada 24. aprīlim.

Griškovs sodu saņēmis par endogēna AAS lietošanu. Šis anabolais steroīds ir aizliegto vielu sarakstā, un pozitīvās analīzes tika ņemtas šī gada martā, vēl pirms Eiropas čempionāta sākuma. Tiesa, Griškovam tika noteikta pagaidu diskvalifikācija no 25. aprīļa, kas ir jau pēc Eiropas meistarsacīkstēm, un šis periods iekļauts arī galīgajā soda apmērā.

Jāatgādina, ka vasarā pagaidu diskvalifikāciju saņēma arī Griškova treneris Vladislavs Hamiduļļins, kurš tiek vainots par līdzdalību. Pēc tam, kad Antidopinga birojs uzsāka lietu, Hamiduļļins pārtrauca darba attiecības ar Ogres novada Sporta centru.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu