Piektdiena, 2019. gada 04. oktobris

Rembates tautas namā darbojas galda tenisa pulciņš

Rembates jaunieši nolēmuši savā pagastā popularizēt galda tenisa spēli kā vienu no brīvā laika pavadīšanas veidiem, tāpēc nodibinājuši tenisa pulciņu, kas darbojas Tautas namā.

Jau aizvadītajā vasarā tika atsākti regulāri treniņi Rembates Tautas namā, bet jaunieši nolēmuši, ka viņiem nepieciešams arī galda tenisa robots (galda tenisa trenažieris – robots, kas dod iespēju trenēt specifiskus vingrinājumus intensīvā režīmā, tādējādi īsākā laika periodā paaugstinot spēlētāja meistarības līmeni). Jūnijā iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursam tika iesniegts projekts, kas ieguva atbalstu. Tagad Rembates Tautas namā jau atrodas robots – trenažieris, kas tika iegādāts, pateicoties Ķeguma novada pašvaldības un zemnieku saimniecības «Āži» finansiālajam atbalstam.

Tautas nama lielajā zālē pieejami divi galda tenisa galdi un iepriekšminētais trenažieris. Tāpēc galda tenisa spēles aktīvisti Rembatē tagad rosina jauniešus, pieaugušos un arī seniorus iesaistīties savu iemaņu uzlabošanā, brīvo laiku pavadot pozitīvā atmosfērā Tautas namā. Rembates galda tenisa sporta entuziasti jau startē Latvijas līmeņa sacensībās, gūst pieredzi un vēlas tajā dalīties ar citiem, tāpēc aicina savam pulciņam pievienoties jaunus dalībniekus un interesentus, lai spēlētu galda tenisu kopā. Treniņi notiek divas reizes nedēļā, trešdienās un piektdienās no pulksten 17.30 līdz 19.30. Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. 26814143 (Artūram) vai 25456259 (Agrim).

Ritvars Raits

Foto no Rembates tautas nama arhīva

Attēlā: „Rembates galda tenisa entuziasti Agris Veļiks (no labās) un Eduards Dūdens, kā arī jauniegādātais trenažieris – robots.”

Izmantotie resursi: laikraksts „Ogres Vēstis Visiem”

Dalīties ar rakstu