Otrdiena, 2019. gada 10. decembris

Ogrēniete Santa Stepulāne – Latvijas čempione mākslas vingrošanā

7. un 8. decembrī Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē norisinājās Latvijas čempionāts mākslas vingrošanā, kurā lielisku sniegumi nodemonstrēja ogrēniete Santa Stepulāne, junioru klasē kļūdama par Latvijas čempioni gan absolūtajā vērtējumā, gan arī vēl trijos atsevišķos vingrinājumos.

Latvijas čempionāts bija pulcējis 145 meistarīgākas junioru un senioru klases vingrotājas no Rīgas, Jelgavas, Tukuma, Liepājas, Jūrmalas, Ķekavas, Daugavpils, Olaines un Ogres. Ogres novada Sporta centra audzēkne Santa Stepulāne 42 sportistu konkurencē ar izcilu rezultātu izcīnīja Latvijas absolūtās  čempiones titulu junioru klasē, kā arī kļuva par čempioni vingrojumos ar auklu, bumbu un vālītēm. Tas ir visu laiku labākais sasniegums Ogres mākslas vingrošanas vēsturē. Pēc uzvaras šajās sacensībās ogrēniete kļuvusi par seškārtēju Latvijas čempioni mākslas vingrošanā!

Sportistes trenere Tatjana Stepulāne pateicas Ogres novada Sporta centra administrācijai un visiem līdzjutējiem par atbalstu!

Informāciju sagatavoja Tatjana Stepulāne, Ogres NSC mākslas vingrošanas trenera

Dalīties ar rakstu