Pirmdiena, 2012. gada 26. marts

Zvaigžņu spēlē 2012. gada 31.martā!!!

Osports kausa izcīņas pamatturnīrs ir noslēdzies un 1. aprīlī sāksies Final Four jeb izšķirošās cīņas par iekļūšanu turnīra finālā, kā arī komandas, kuras ierindosies no piektās līdz astotajai vietai. Dienu pirms uzsākt lielās fināla cīņas , t.i., 2012. gada 31. martā sporta biedrība Osports piedāvā „Osports Kausa Izcīņas Zvaigžņu spēli 2012”. Šī būs neliela iesildīšanās un spēku pārbaude pirms izšķirošajām cīņām. Visiem Osports Kausa Izcīņas dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādos individuālās meistarības konkursos. Būs konkursi līdzjutējiem, prognožu spēle. Arī bērniem, kuri būs atnākuši uz spēli, būs iespēja piedalīties dažos konkursos, kuros visi dalībnieki saņems lielākas, vai mazākas balvas. Stila konkurss florbola faniem.

Pēc pārbaudījumu priekšsacīkstēm, norisināsies „Zvaigžņu spēle”, kurā piedalīsies labākie Osports kausa izcīņas spēlētāji. Par viņiem nobalsoja visas komandas, izvēloties no katras komandas par diviem spēlētājiem, kuri viņu skatījumā ir pelnījuši būt labāko spēlētāju pulkā. Izvēlēto spēlētāju saraksts pielikumā. Par šīs spēles norise vēl ir neliels noslēpums, kuru uzzināsiet, sekojot līdzi informācijai www.osports.lv .

Pieteikšanās individuālajiem pārbaudījumiem sāksies sestdien (31.03.2012) no rīta plkst. 10.00, bet visi konkursi sāksies 10.30 un ilgs vismaz līdz 12.00, atkarībā no dalībnieku skaita. Par konkursu norisi un uzdevumiem, kas būs jāpilda varēs iepazīties pavisam drīz www.osports.lv.

Uz tikšanos Osports kausa izcīņas Zvaigžņu spēlē 2012. gada 31.martā!!!

Osports.lv administrācija

Dalīties ar rakstu