Aizvadīta PLAY OFF pirmā spēle

Lai arī 30. martā www.osports.lv parādījās ne pārāk iedvesmojoša informācija, organizatoriem nekas cits neatlika, kā turpināt iesākto – Osports kausa izcīņu florbolā. Kā pirmie cīņas piektdienas vakarā uzsāka Rekrūši un Ogres Vilki&Co, kuri turpina cīnīties par 5. vietu turnīrā.

Komandu savstarpējā pirmajā spēlē būtisku pārākumu izrādīja Ogres komanda. Šoreiz spēle uzsākās līdzīgā cīņā, jo arī Rekrūši atbildēja ar labiem pretuzbrukumiem, tomēr pirmos vārtu 7 minūtes noslēgumā guva Toms Rislings. Pēc minūtes Rekrūšu aizsargs pārkāpa noteikumus spēlējot ar galvu, par ko spēles soģi viņu sodīja ar 2 minūšu atpūtu. Šo pārsvaru neizmantoja jaunie Ogres florbolisti. Un tā arī noslēdzās pirmais periods – 0:1.

Jau otrā perioda pirmajā minūtē skaistu bumbiņas izspēli realizēja Toms Rislings. Trīs minūtes vēlāk pēc Rekrūšu aizsarga kļūdas Mārtiņš Ansons jau panāca 0:3 par labu savējiem. Kad spēlē bija nospēlētas 22 minūtes Edgars Birkenfelds pēc noteikumu pārkāpuma vārtus guva, bet tiesneši šos vārtus neieskaitīja. Par tiesnešu darbību savu neapmierinātību pauda Roberts Paupe, par ko nopelnīja pārdomu brīdi divu minūšu garumā. Šo iespēju spēlēt vairākumā Rekrūši neizmantoja, jo Ogres Vilki vairākas reizes veiksmīgi bumbiņu kontrolēja, neļaujot Rekrūšiem izveidot uzbrukumus. Periods tuvojās noslēgumam, kad minūti un 17 sekundes pirms tā beigām vārtus no samērā tālas distances guva Jānis Banders. 0:4 vēstīja tablo pēc nospēlētām 30 minūtēm.

Pēdējā periodā Rekrūši nomainīja vārtsargu. Lai viņu apspēlētu Ogres Vilki&Co pēdējā perioda trešajā minūtē nolēma to darīt sešu cilvēku sastāvā, kas izrādījās automātiski dod iespēju spēlēt četratā. Arī šoreiz mazākumā meistarīgi spēlēja vilku aizsargi, aktīvi pieturot bumbiņu, lai arī tomēr dažas epizodes bīstami izdevās uzbrukt Rekrūšiem. Tomēr pēc pusminūtes, kas nospēlētas jau atkal līdzīgos sastāvos, Mārtiņš Ansons pirmo reizi šajā spēlē lika kapitulēt Mārtiņam Frīdenbergam. Vēl pēc divām minūtēm atkal Mārtiņš Ansons sarūgtināja jauno pretinieku vārtsargu. Toms Rislings savus trešos vārtus guva, kad bija atlicis spēlēt sešas ar pusi minūtes pirms trešās trešdaļas beigām. Vēl pēc minūtes vārtus Ogres Vilki & Co labā guva komandas kapteinis Guntis Balodis. Kad bija sākušās pēdējās piecas minūtes, Rekrūši mazliet neizrēķināja cik daudz cilvēkiem vajadzētu būt vienlaicīgi laukumā un saņēma matemātikas stundu laukuma malā 2 minūšu garumā. Šo pārsvaru realizēja neviens cits kā Toms Rislings, kurš guva savas komandas 9 vārtus šajā spēlē. Pēc 40 sekundēm sākās samērā interesanti notikumi pie Ogres Vilku vārtiem, jo kādā no pretuzbrukumiem Rekrūši bīstami uzmeta uz Edgara Engelberga vārtiem. Šo metienu Edgars atvairīja, raidot bumbiņu pār saviem vārtiem, bet Guntis Balodis ar augsti paceltu nūju gribēja to nogādāt drošā attālumā no vārtu līnijas, par ko saņēma 2 minūtes noteikumu studēšanai pie sekretariāta galdiņa. Brīvsitiena izpēli neļāva uzsākt Edgars Birkenfelds, kurš neievēroja 3 metru distanci no izspēlēšanas vietas. Nu jau laukumā palika tikai trīs vīri melnā, kuri cīnījās pret 5 sarkanajiem. Arī šoreiz Rekrūšiem savu lielo iespēju neizdevās izmantot, lai gan Kārlis Frīdenbergs norībināja Edgara Engelberga vārtu rāmi. Pārējo vairākuma laiku Roberts Paupe veica reidu turp un atpakaļ, veiksmīgi pieturot bumbiņu, līdz atdūrās pret pretinieku aizsargu. Izturot šo mazākumu, vilki arī nosargāja savu cietoksni neiekarotu un līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 0:9.

Tagad Ogres Vilki&Co ir atlicis sagaidīt savus pretiniekus cīņai par 5. vietu. RSU un Ķeguma komandas savā starpā tiksies šo svētdien plkst. 11.15, joku dienā, kur galīgi bez jokiem par iekļūšanu turnīra fināla cīnīsies arī Tīnūži  un Ogresgals, plkst. 12.45, kā arī Osports un NBS komandas plkst. 14.30. Tāpēc visi ir aicināti 1. aprīlī ierasties Ogres 1. vidusskolas zālē, lai atbalstītu savus favorītus Osports Kausa Izcīņā florbolā.