"Lielvārdei/Fat Pipe" atkāpšanās ceļa nav – šodien vajadzīga uzvara!

ELVI florbola līgā vīriešiem šovakar tiks pusfināla sērijas sestās spēles. Pulksten 17.00 "Lielvārde/Fat Pipe" viesosies Cēsīs pie "Lekringa", lai nezaudētu cerības par Superfinālu, mūsu florbolistiem der tikai uzvara.

Pulksten 17.00 "Lekrings" – "Lielvārde/Fat Pipe" (sērijā 3:2)

Vakar sērijas piektajā spēlē komandas demonstrēja lielu pašaizliedzību, aktīvi spēlējot aizsardzībā, kā rezultātā vienībām bija lielas grūtības ar vārtu gūšanu. Līdz pirmajam vārtu guvumam nācās gaidīt vairāk nekā 47 minūtes, kad pēc Emīla Dzalba piespēles Kevins Šmits no tuvas distances vadībā izvirzīja cēsniekus (1:0). Drīz vien mājinieki noorganizēja ātru pretuzbrukumu, ar lielisku metienu izlīdzinājumu panākot Sandrim Virsnītim (1:1). Mača izskaņā lielvārdieši nopelnīja divus visnotaļ apšaubāmus noraidījumus un pēdējā minūtē ar izcili precīzu metienu Pēteris Trekše guva uzvaras vārtus Cēsu komandai – 2:1. Līdz ar to cēsnieki atkal ieguvuši sava laukuma priekšrocības un šodien mājas arēnā var pielikt sērijai punktu, lai pirmo reizi kopš 2014./2015.gada sezonas iekļūtu finālā.

Gluži pretējās domās ir "Lielvārde/Fat Pipe", kas izšķirošajā spēlē pēdējo reizi cīnījās 2016./2017. gada sezonā. Ne pirmo reizi šajā sērijā Lielvārdes komanda zaudē savā laukumā un pirms mača pretinieku ierakumos atrodas iedzinējos sērijā. Uzvarot šovakar, "Lielvārde/Fat Pipe" nodrošinās sērijas septīto spēli, kas tādā gadījumā ieplānota trešdienas vakarā Lielvārdes novada sporta centrā.