Sestdiena, 2019. gada 28. septembris

"Lielvārde/Fat Pipe" uzņems Virslīgas debitanti "Irlava/Avant"

Šovakar pulksten 19.30 Lielvārdes novada Sporta centrā sāksies ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" eksaminēs Virslīgas debitanti "Irlava/Avant". Cīņa tiks translēta Sportacentrs.com TV.

Neskatoties uz sastāva atjaunināšanu, sevi kā potenciāli vienu no vadošajām komandām sezonas startā pieteikusi "Lielvārde/Fat Pipe". Pašlaik gan punktu ir mazāk, nekā varētu gribēt, jo mačā pret ulbrokiešiem uzvara tika izlaista pamatlaika beigās, bet panākums izcīnīts vien pagarinājumā. Savukārt Valmierā vēl piecas minūtes pirms spēles beigām "vardes" bija minimālā pārsvarā, taču trīs zaudētie vārti divu minūšu laikā neļāva tikt pie vēl kāda punkta. Visa tā rezultātā ar diviem punktiem pašreizējie čempioni ieņem vien astoto vietu turnīra tabulā. Mačā pret Virslīgas jaunpienācējiem jācenšas tikt pie pirmās trīs punktu uzvaras, lai kāptu pa turnīra tabulas trepītēm. Pirmajos mačos ar piecām piespēlēm atzīmējies Niks Blumfelds, bet Aivis Kusiņš, kurš spēlēja tikai Valmierā, ar trim vārtu guvumiem ir labākais bombardieris vienībā.

Irlavnieki pašlaik saturīgāku sniegumu demonstrējuši izbraukuma mačā, jo savu līdzjutēju priekšā pret "Rubeni" piedzīvota ļoti smaga sagrāve. Taču šodien, spēlējot viesos, pie pirmajiem punktiem tikt būs ļoti sarežģīti. Viens no galvenajiem argumentiem šādām prognozēm ir fakts, ka irlavnieki maču būs spiesti aizvadīt bez Renāra Austruma, kurš iepriekšējā mačā nopelnīja Spēles sodu 3, saņemot vienas spēles diskvalifikāciju un 100 eiro soda naudu. Sezonu Austrums sācis spilgti, ar 8 (7+1) punktiem esot ne vien turnīra rezultatīvākais spēlētājs, bet arī labākais vārtu guvējs. No spēlētājiem, kas varēs palīdzēt šodien, rezultatīvākie ir Emīls Krūmiņš (0+3) un Krists Paulovičs (2+0) – abi ar gana lielu Virslīgas spēļu pieredzi.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu