"Lielvārde/Fans" sakauj Cēsu "Lekringu"

Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas turnīrā pagājušajā nedēļā jau otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja "Lielvārde/Fans", kas savā laukumā ar 11:1 sagrāva Cēsu komandu "Lekrings".

Interesanti, ka mačā starp "Lielvārdi/Fans" un "Lekringu" rezultātu atklāja cēsnieki – jau 2.minūtes sākumā ar precīzu metienu izcēlās Edgars Skrastiņš – 1:0. Kā vēlāk izrādījās, tas viesiem bija goda vārtu guvums šajā mačā. 7.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās lielvārdieši, kuru nulli no rezultātu tablo nodzēsa Hovards Enians Kaļagins (1:1). Līdz pirmajam pārtraukumam laumuma saimnieki izvirzījās vadībā ar 2:1, jo vārtus guva vēl arī Oskars Tūtāns. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki guva vēl trīs vārtus (5:1), bet visā spēlē svinēja ļoti pārliecinošu panākumu ar 11:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Markuss Nazarovs, kurš izcēlās ar piecām rezultatīvām piespēlēm. 5 (3+2) punkti Hovardam Enianam Kaļaginam, 3 (2+1) punktus sakrāja Oskars Tūtāns, pa diviem goliem iemeta Niks Nazarovs un Klāvs Kaspars, bet 2 (1+1) punkti Armandam Savinam. Labākā spēlētāja balvu Cēsu komandā saņēma Rūdis Jermacāns, kurš šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem.