Sestdiena, 2019. gada 02. novembris

Šovakar "Lielvārde/Fat Pipe" krustos nūjas ar Kocēnu "Rubeni"

Viena no piecām šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notiks Lielvārdes novada Sporta centrā, kur pulksten 20.00 "Lielvārde/Fat Pipe" uzņems Kocēnu "Rubeni".

Pēc ļoti sāpīgā zaudējuma mājas spēlē pret "Talsu NSS/Krauzers" (2:3), pašreizējā valsts čempione "Lielvārde/Fat Pipe" nākamajā dienā parādīja raksturu, izbraukumā atspēlējot trīs vārtu deficītu un ar 5:4 pieveicot Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis". Šobrīd Lielvārdes komanda ar 11 punktiem turnīra tabulā atrodas septītajā vietā. Liepājā lielvārdieši visus piecus vārtus guva skaitliskajā vairākumā, pēc šīs spēles ar 53% realizāciju pakāpjoties uz trešo vietu šajā komponentā. Tikmēr mazākums bija katastrofāls un šajā rādītājā komanda ir otra sliktākā turnīrā. Paliekot uz rezervistu soliņa trešajā periodā pret Talsu komandu, autobusā uz Liepāju tā arī neiekāpa abi komandas šīs sezonas rezultatīvākie spēlētāji Sandris Virsnītis (6+4) un Niks Blumfelds (4+5). Tikmēr rezultatīvi nospēlēja Juris Sandis Jēgers (7+1), bet savā debijas spēlē komandas rindās ar vārtu guvumu un labākā spēlētāja balvu atzīmējās aizsargs Dinārs Vaitaitis.

"Rubenes" florbolisti nespēja nosargāt iekrāto divu vārtu pārsvaru pagājušajā nedēļā notikušajā spēlē Ulbrokā, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 6:8. Savukārt spēle pret Valmieras komandu tika atcelta. Turnīra tabulā Kocēnu klubs atrodas tajā blīvajā zonā, kur pēc katras spēles iespējamas lielas svārstības – kocēniešu rēķinā 12 punkti un sestā vieta. Rezultatīvākais komandā ar 10 (6+4) punktiem joprojām ir Ivo Balodis, kuram seko Ārnijs Kuratņiks, Ingars Matisons un Reinis Mirkšs, visiem trim sakrājot identiskus 9 (4+5) punktus. Ja komandas šodienas pretinieki pēc pēdējā mača ievērojami uzlabojuši savas pozīcijas skaitliskajā vairākumā, tad "Rubene" visu sezonu atrodas šā rādītāja galvgalī, viena vīra pārsvaru izmantojot 53.8% gadījumu.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu