Svētdiena, 2019. gada 03. novembris

"Lielvārde/Fat Pipe" ar pūlēm nosargā uzvaru pār "Rubeni"

ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" vakar savā laukumā uzņēma Kocēnu "Rubeni". 15 minūtes pirms pamatlaika beigām lielvārdiešiem vēl bija piecu vārtu handikaps (7:2), bet galarezultātā viņi bija pārāki tikai ar vienu vārtu pārsvaru – 8:7. Izšķirošos vārtus Lielvārdes komandas labā guva Juris Sandis Jēgers.

Čempione "Lielvārde/Fat Pipe" šosezon vārda vistiešākajā nozīmē spēlē ar mainīgām sekmēm, jo līdz šim katrai uzvarai bija sekojis zaudējums. Starp citu, savā iepriekšējā mačā lielvārdieši svinēja uzvaru Liepājā pār komandu "Kurši/Ekovalis" (5:4). Kocēnu "Rubenei" turnīra tabulā bija par punktu vairāk, kā arī viena spēle rezervē. Šīvakara spēles sākumā viesi centās pēc iespējas ilgāk kontrolēt bumbiņu, tāpēc  lielvārdieši tikai 4.minūtē tika pie iespējas izdarīt pirmo metienu – no distances meta aizsargs Mariss Giņko, kurš bija precīzs – 1:0. Pirmā perioda izskaņā, realizējot skaitlisko vairākumu, vārtus no distances guva vēl viens mājinieku aizsargs – Dinārs Vaitaitis (2:0). Toties 25.minūtē savas komandas skaitlisko vairākumu jau realizēja kcoēniešu kapteinis Ingars Matisons – 1:2. Pēc otrās trešdaļas Lielvārdes komandai bija četru vārtu pārsvars (6:2), bet pēdējā perioda sākumā viesi ieraidīja bumbiņu paši savos vārtos – 2:7. Pēdējo 15 minūšu laikā "Rubene" veica izmisīgu pakaļdzīšanos, kas bija teju veiksmīga. Viesi guva veselus piecus vārtus, bet lielvārdiešus izglāba Jura Sanda Jēgera iemestais gols. "Lielvārde/Fat Pipe" varēja svinēt otro uzvaru pēc kārtas – 8:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Sandis Mihailovskis, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākie viņa komandā bija Valters Cīrulis, Armands Savins un Mariss Giņko – katram pa diviem punktiem. Labākā spēlētāja balvu "Rubenes" sastāvā saņēma Ritvars Bērziņš, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais, bet pa diviem punktiem Ivo Baloža, Arnija Kuratņika, Ingara Matisona un Ata Stepāna kontā. Lielvārdes komandai pēc šīs panākuma turnīra tabulā ir 14 punktu un kāpiens uz 5.vietu, bet "Rubenei" joprojām 12 punktu un nu jau vairs tikai 8.vieta.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Rubene" 8:7 (2:0, 4:2, 2:5)

Metienu attiecība:

19:33 (8:6; 7:13; 4:14)

Rezultatīvākie:

"Lielvārde/Fat Pipe" – Valters Cīrulis 2 (1+1), Mariss Giņko 2 (1+1), Armands Savins 2 (0+2), Ralfs Jonikāns 1 (1+0), Niks Blumfelds 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Juris Sandis Jēgers 1 (1+0), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Uldis Dūniņš 1 (0+1), Sandris Virsnītis 1 (0+1).

"Rubene" – Ritvars Bērziņš 3 (2+1), Ingars Matisons 2 (2+0), Arnijs Kuratņiks 2 (1+1), Atis Stepāns 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (0+2), Dāvis Zēmelis 1 (1+0), Jēkabs Keišs 1 (0+1).

Izmantotie resursi: www.floorball.lv

Dalīties ar rakstu