Svētdiena, 2019. gada 17. novembris

ELVI līgā spēkosies kaimiņienes - "Ogres Vilki" un "Lielvārde/Fat Pipe"

ELVI florbola līgā vīriešiem pirmssvētku dienā paredzēta tikai viena spēle – pulksten 18.00 Ogres 1. vidusskolas sporta hallē nūjas krustos ģeogrāfiskās kaimiņienes "Ogres Vilki" un "Lielvārde/Fat Pipe".

Lai arī ģeogrāfiski abas komandas viena no otras atrodas ļoti netālu (tikai apm. 15 km), turklāt ļoti iespējams, ka jau aiznākamo sezonu pēc Administratīvi teritoriālās reformas finiša sāks kā viena novada (Ogres) pārstāves, Virslīgā to sekmes ir krasi atšķirīgas – lielvārdieši ir pašreizējie Latvijas čempioni, kamēr ogrēniešiem jau trešo gadu par sliktu ieradumu kļuvis atrasties turnīra tabulas lejasgalā.

"Ogres Vilki" šo sezonu sāka ar jaunu galveno treneri Juriju Fedulovu uz sava komandtiltiņa, ievērojamām izmaiņām sastāvā un optimistiskām cerībām sākt krāt punktus. Diemžēl Ogres cerības vismaz līdz šim vēl nav materializējušās – astoņās spēlēs piedzīvoti astoņi zaudējumi, bet ierastā pēdējā vieta turnīra tabulā vēl nav ieņemta tikai tādēļ, ka "Bauskai" klājas vēl nedaudz sliktāk – ir mazāk gūto vārtu. Vienīgais, ar ko Ogres klubs var palepoties – tā uzbrukuma līderis Elvijs Jankovskis, kurš jau guvis 21 (14+7) punktus un nopietni konkurē par turnīra rezultatīvākā spēlētāja godu, nupat atzīts par ELVI florbola līgas Mēneša spēlētāju oktobrī. Otrs rezultatīvākais komandas "Ogres Vilki" rindās ir Markuss Januševskis, kurš sakrājis 15 (8+7) punktus.

Čempione "Lielvārde/Fat Pipe" ar pamatīgi atjauninātu sastāvu astoņās spēlēs guvusi piecas uzvaras, turnīra tabulā ar 14 punktiem šobrīd ieņemot 7. vietu. Tiesa, uzvaras gadījumā lielvādieši uzreiz var pakāpties pat līdz ceturtai pozīcijai. Iepriekšējā mačā, ko Lielvārdes florbolisti aizvadīja savā laukumā, viņi labi cīnījās pret Kocēnu "Rubeni" un uzvarēja ar 8:7, lai gan dauz netrūka, lai pašā spēles galotnē šis panājums tiktu izlaists no rokām… Lielvārdiešu rezultatīvākais spēlētājs Sandris Virsnītis guvis tikai 10 (6+5) punktus, Nikam Blumfeldam 10 (5+5) punkti, bet Jurim Sandim Jēgeram – 9 (8+1) punkti.

Kaut gan par šīs mača favorītiem noteikti būtu jāuzskata lielvārdieši, noteikti jāatceras tas apstāklis, ka Lielvārdes komanda nereti ļoti slikti nospēlē pret turnīra vājākajām komandām, kam reizēm mēdz pat zaudēt, savukārt ogrēnieši bieži vien labāk cīnās tieši pret līgas līderēm.

Izmantotie resursi: www.floorball.lv

Dalīties ar rakstu