Sestdiena, 2020. gada 15. februāris

Šovakar "Lielvārde/Fat Pipe" spēkosies ar "Ogres Vilkiem"

Šovakar pulksten 20.30 Lielvārdes novada Sporta centrā notiks ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā nūjas krustos komandas "Lielvārde/Fat Pipe" un "Ogres Vilki".

Spēlējot kā pa celmiem teju visu sezonu, Lielvārdes florbolisti divas kārtas pirms sezonas noslēguma ar 40 punktiem pakāpušies uz otro pozīciju. Turklāt atlikušo spēļu kalendārs ir tāds, ka šīs pozīcijas varētu arī nosargāt. Pašlaik gan no muguras uzglūn Ulbrokas vienība, kas atpaliek par punktu un nospēlējusi maču mazāk, taču konkurentiem savās spēlēs vēl būs jāuzvar. Tikmēr "Lielvārde/Fat Pipe" uzvarējusi pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas, turklāt visas uzvaras izdevies izcīnīt pretinieku ierakumos. Regulārās turnīra beigās gaidāmas divas spēles savā laukumā pret komandām, kas jau zaudējušas izredzes uz labāko astotnieku. Vakar Stalbē pret "Pārgauju" tika aizvadīta ļoti svarīga cīņa par TOP-4 un kaut arī trešā perioda ievadā mājinieki panāca 4:4, atlikušais laiks izritēja čempionu zīmē, kuri uzvarēja ar 8:5. Lielisku maču aizvadīja Latvijas izlases florbolists Aivis Kusiņš, kuram trīs vārti un viena rezultatīva piespēle.

Ogrēnieši šonedēļ vēl nav devušies laukumā, bet pagājušajā nedēļā aizvadīja pa labam pirmajam periodam gan pret Ulbrokas, gan Valmieras komandām, beigās gan piedzīvojot kārtējās sagrāves. Pret FBK "Valmiera" lielisks ar trim vārtu guvumiem un vienu piespēli bija Markuss Januševskis, kurš strauji pietuvojies savam komandas biedram Elvijam Jankovskim cīņā par rezultatīvākā spēlētāja godu. Pašlaik Markuss iekrājis 32 punktus, kamēr desmit gadus vecākais Elvijs ticis pie 34 punktiem.

Abu komandu savstarpējais mačs Ogrē bijis viens no retajiem, kurā ogrēnieši ilgāku laiku spēja cerēt uz pozitīvu iznākumu, jo trešā perioda otrajā pusē Januševskis panāca 4:4, bet pārtraukumā mājinieki devās ar vienu vārtu deficītu. Trešajā periodā viesi pārsvaru spēja dubultot un nosargāt panākumu ar 7:5. Interesanti, ka abu komandu florbolisti pa reizei noslēdzošajā periodā nerealizēja soda metienu, bet ogrēniešiem visa mača laikā kopumā divi nerealizēti "bullīši".

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu