Svētdiena, 2020. gada 16. februāris

"Ogres Vilki" uzņems turnīra līderi "Lekringu"

Viena no četrām ELVI florbola līgas šīsdienas spēlēm notiks Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, kur komanda "Ogres Vilki" uzņems regulārā turnīra līdervienību "Lekrings" Spēles sākums pulksten 18.00.

Ogrēnieši vakar vāji nospēlēja pirmā perioda ievadu pret valsts čempioniem lielvārdiešiem, taču tad spēja atgūties un mačā pirmā puse aizritēja salīdzinoši līdzīgā cīņā, vismaz raugoties no rezultāta viedokļa. Spēles otrajā pusē "vilkiem" spēki bija beigušies un nācās piedzīvot kapitulāciju ar rezultātu 4:14. Šovakar komandu negaida vieglākas dienas, jo savās mājās jāuzņem Cēsu "Lekrings", kas atrodas tabulas galvgalī. Ja nenotiks lieli pārsteigumi, tad, pat piedzīvojot zaudējumu, ogrēnieši šovakar nodrošinās 11.vietu regulārajā sezonā, līdz ar to varēs gatavoties pārspēlēm par vietas saglabāšanu līgā, sacenšoties ar "Ķekavu". Spēlē pret Lielvārdes komandu ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Aldis Haralds Ābrams, bet par labāko tika nosaukts aktīvais aizsargs Stefans Roberts Dimza, kurš arī tika pie vārtu guvuma skaitliskajā vairākumā.

Cēsu "Lekrings" savu pirmo šīs nedēļas spēli aizvadīja piektdien, kad savās mājās bezcerīgi ar 2:7 zaudēja Kocēnu "Rubenei". Spēle, kurā cēsnieki varēja nodrošināt uzvaru regulārajā turnīrā un iegūt pozitīvas emocijas, izrādījās komandas vājākais mačs visā sezonā, kas nav labs priekšnoteikums, gatavojoties izslēgšanas cīņām. Jāpiezīmē, ka "Rubene" spēles gaitā izpildīja tikai 13 metienus pa vārtiem, taču vairāk nekā puse no tiem bija rezultatīvi. No tabulas viedokļa gan lieli satricinājumi nav notikuši un cēsniekiem vēl rezervē ir divas "dzīvības", lai pirmo reizi kopš 2009./10.gada sezonas uzvarētu regulārajā sezonā. Skaidrs, ka nepieciešamos divus punktus vieglāk būtu izcīnīt šovakar Ogrē, nevis paļauties uz panākumu nākamajā nedēļas nogalē savās mājās pret Stalbes "Pārgauju".

Pirmajā savstarpējā spēlē "Lekrings" pirmo periodu noslēdza ar 3:0 vadību, taču otrā perioda ievadā ātri vienus vārtus iemeta Kārlis Krastiņš, kurš gan vairs nav ogrēniešu sastāvā. Līdz pārtraukumam cēsnieki pārsvaru palielināja līdz 8:1, bet pēdējais periods bija formalitāšu kārtošana, "lēcējpelēm" svinot panākumu ar rezultātu 12:2. Lielisku spēli tovakar aizvadīja Jānis Rajeckis, kuram vārti un trīs piespēles, bet Emīls Dzalbs atzīmējās ar trim precīziem metieniem. Ogrēniešiem neviens no florbolistiem neguva vairāk par vienu punktu, bet labākā balvu nopelnīja Edgars Birkenfelds, kuram viens precīzs raidījums.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu