Sestdiena, 2020. gada 22. februāris

"Lielvārde/Fat Pipe" regulāro turnīru noslēgs ar maču pret "Ķekavu"

Šovakar ELVI florbola līgā vīriešiem pulksten 18.00 tiks uzsāktas uzreiz sešas spēles, lai visas 12 komandas aizvadītu pēdējo maču regulārajā turnīrā, bet jau nākamās nedēļas nogalē astoņas labākās sāktu cīņas izslēgšanas turnīrā. Viena no šīm sešām spēlēm norisināsies Lielvārdes novada Sporta centrā, kur pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" spēkosies ar "Ķekavu".

Pašreizējie čempioni uzvarējuši četras pēdējās spēlēs, ar 43 punktiem pakāpjoties uz trešo vietu tabulā, turklāt saglabājot labas perspektīvas arī uz otro vietu. Pēdējā spēlē mājās pret Ogres komandu lielvārdiešiem nopietnas problēmas neradās, lai gan uz mirkli čempioni atslābinājās, kas noveda pie divu vārtu ātra zaudējuma. Mačam beidzoties, lielvārdieši varēja gavilēt par 14:4 uzvaru. Sandis Mihailovskis atzīmējās ar trim vārtu guvumiem un divām piespēlēm, bet labākais bija Juris Gribusts, kuram četras rezultatīvas piespēles.

Ķekavas komanda pēdējo nedēļu laikā aizvadījusi vairākas līdzvērtīgas cīņas, taču bieži vien rezultāts izrādījās negatīvs, līdz ar to ar 23 punktiem komanda atrodas desmitajā vietā, par deviņiem punktiem atpaliekot no labāko astotnieka, bet par astoņiem no tuvākajiem konkurentiem. Jau zināms, ka "Ķekava" regulāro turnīru noslēgs desmitajā vietā, nākamajā nedēļas nogalē uzsākot pārspēles pret "Ogres Vilkiem" cīņā par vietu ELVI florbola līgā arī nākamajā sezonā. Pēdējā mačā "Ķekava" pēc līdzvērtīga spēles ievada ielaida četrus vārtus pēc kārtas, ar 4:6 piekāpjoties komandai "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka". Divus vārtus iemeta Arturs Narogs, bet labākā spēlētāja balva tika Evertam Emīlam Gertsonam, kurš palika bez punktu guvumiem.

Ļoti līdzīga un nerezultatīva izrādījās abu komandu pirmā cīņa, kurā no spēles tika gūti tikai divi vārti, otrā perioda vidū Gertsonam vadībā izvirzot "Ķekavu", bet sešas minūtes vēlāk Rūdis Žukelis panāca līdzsvaru. Lai gan jāspēlē bija vēl vairāk nekā 20 minūtes, skatītāji pie vārtu guvuma tā arī netika. Tāpat kā papildlaikā. Savukārt pēcspēles metienu sērijā mājiniekiem precīzi bija Kristaps Laugalis un Renāts Degins, kamēr viesi pie vārtu guvumiem netika. Līdz ar to "Ķekava" tika pie vērtīgas uzvaras ar 2:1. Uzvarētājiem par labāko atzina vārtsargu Jāni Bramani, kurš tika galā ar 20 metieniem no spēles, kā arī visiem pēcspēles metieniem. Viesu komandā par labāko tika nosaukts vienīgo vārtu autors Žukelis.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu