Svētdiena, 2020. gada 01. marts

"Lielvārde/Fat Pipe" otro reizi mēģinās pieveikt talseniekus

Šodien pulksten 17.00 Lielvārdes novada Sporta centrā tiks aizvadīta ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas starp komandām "Lielvārde/Fat Pipe" un "Talsu NSS/Krauzers" otrā spēle. Vakar ārkārtīgi sptaigā cīņā uzvaru pagarinājumā ar 4:3 svinēja kurzemnieki, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Ļoti līdzīga izvērtās pirmā cīņa Lielvārdē, kur neviena no komandām tā arī nespēja iegūt vairāk par vienu vārtu pārsvaru. Katrā no trešdaļām abas komandas guva pa vieniem vārtiem, tāpēc ar 60 minūtēm nepietika, lai noskaidrotu uzvarētāju. Nācās spēlēt papildlaiku, kurā atrisinājumu  viens no pieredzējušākajiem Talsu kluba florbolistiem Toms Bitmanis, gūstot uzvaras vārtus un ļaujot talseniekiem priecāties par 4:3 panākumu. Interesanti, ka pamatlaika pēdējā minūtē viņš no izcilas pozīcijas aizmeta garām vārtiem, tādējādi neizmantojot iespēju priekšlaikus nodrošināt uzvaru komandai.

Vakardienas vienīgajā spēlē, kurā uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks, neviens no florbolistiem neguva vairāk par diviem punktiem. Mājinieku rindās rezultatīvākais bija Juris Gribusts, kuram vārti un piespēle, bet par labāko tika atzīts Maikls Nazarovs, kurš trešā perioda vidū Lielvārdes komandu uz piecām minūtēm izvirzīja vadībā. Viesu komandā rezultatīvākais ar vārtu guvumu un piespēli bija Toms Bitmanis, kuram arī labākā spēlētāja balva.