Piektdiena, 2020. gada 09. oktobris

Šovakar "Lielvārde/Fat Pipe" uzņems pastarīti "Bausku"

Viena no divām šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm norisināsies Lielvārdes novada sporta centrā, kur pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" uzņems turnīra pastarīti "Bausku". Spēles sākums pulksten 20.30, to tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.

Lielvārdes vienība uzvarējusi pēdējās divās spēlēs, taču emocijas bijušas diametrāli pretējas. Pēc panākuma Ulbrokā lielvārdiešu galvenais treneris Kaspars Kreimanis uzteica savu komandu par centību, bet 9:5 uzvara pār līgas jaunpienācēju "RTU/Rockets" (Rīga) viņā izsauca drīzāk neapmierinātību nekā gandarījumu. Trīs vārtus pēdējā mačā iemeta Rūdis Žukelis, kurš tobrīd kļuva par vienīgo Virslīgas spēlētāju šajā sezonā, kuram pie "hat-trick" izdevies tikt divos mačos. Savukārt Juris Sandis Jēgers, kurš ar 10 (4+6) punktiem ir komandas rezultatīvākais spēlētājs, atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Uzvarot šīvakara mačā, "Lielvārde/Fat Pipe" pakāptos uz sesto vietu visu laiku labāko komandu sarakstā, apsteidzot "Mogo-RTU/Rockets" nopelnīto punktu skaita ziņā.

Bauskas vienība joprojām ir bez izcīnītiem punktiem, lai gan pagājušajā mačā atkal lika par sevi runāt, pēc 20 minūtēm šokējoši atrodoties pārliecinošā vadībā ar 3:0 pret Cēsu "Lekringu". Pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts un vien vairāki noraidījumi trešajā periodā liedza baušķeniekiem parūpēties par lielu pārsteigumu. Par labāko komandas spēlētāju atzina Evertu Janušauski, kuram vārti un rezultatīva piespēle. Viņš kopā ar Aivi Barkovski dala vienības rezultatīvākā spēlētāja godu, katram atzīmējoties ar 5 (3+2) punktiem. Spēle skaitliski nevienādos sastāvos ir baušķenieku klupšanas akmens, jo gan vairākumā (16.7%), gan mazākumā (42.8%) viņi ir ar sliktāko bilanci čempionātā.

Pērn abas savstarpējās spēles noslēdzās ar gana līdzvērtīgiem rezultātiem. No izbraukuma "Lielvārde/Fat Pipe" pārveda uzvaru ar 6:4, bet savās mājās sāka vareni, pirmo trešdaļu uzvarot ar 5:0, bet nākamajos divos periodos komandas apmainījās vārtu guvumiem, kā rezultātā "Lielvārde/Fat Pipe" triumfēja ar 7:2. Savā laukumā Lielvārdes komanda uzvarējusi 17 savstarpējās spēlēs pēc kārtas, vienīgo neveiksmi piedzīvojot pašā pirmajā duelī 2008. gada janvārī… Izbraukumā pēdējais klupiens piedzīvots 2015. gada februārī, tātad pirms vairāk nekā pieciem gadiem. Tikmēr baušķenieki joprojām lūko pārtraukt nu jau 35 zaudēto spēļu sēriju, kas aizsākās 2019. gada janvārī. Tuvojas divu gadu jubileja…

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu