Otrdiena, 2021. gada 13. aprīlis

"Lielvārdei/Fat Pipe" mačā pret "RTU/Rockets" vairs nav kur atkāpties

Šovakar ELVI florbola līgā vīriešiem notiks spēle, kurā jau četrus zaudējumus pēc kārtas piedzīvojusī "Lielvārde/Fat Pipe" viesosies Rīgā pie turnīra debitantes "RTU/Rockets". Spēles sākums pulksten 20.00, tā notiks bez skatītāju klātbūtnes, TV tiešraide, diemžēl, nav paredzēta.

Pulksten 20.00: "RTU/Rockets" - "Lielvārde/Fat Pipe", Rīgas Olimpiskais centrā

Līgas jaunpienācēja "RTU/Rockets" piedzīvojusi neveiksmi pēdējās piecās spēlēs, kopumā ciešot zaudējumus 10 no 11 aizvadītajiem mačiem. Pirmspēdējā spēlē "raķetes" paši izlaida uzvaru Irlavā, bet pēdējā mačā diezgan bezcerīgi ar 3:12 kapitulēja turnīra tabulas kaimiņienei "Bauskai". Tā rezultātā komanda ar diviem punktiem nogruntējusies tabulas pēdējā vietā, jau par pieciem punktiem atpaliekot no baušķeniekiem. Pret saviem principiālākajiem pretiniekiem nevienam spēlētājam neizdevās tikt pie vairāk nekā viena punkta, vārtus gūstot Renāram Preijeram (2+2), Albertam Jēkabosnam (1+1) un Kristapam Lapsiņam (1+2). Tikmēr komandas līderim Imantam Lastovskim (9+5) šoreiz viena rezultatīva piespēle.

Pašreizējie valsts čempioni no Lielvārdes zaudējuši jau četrās spēles pēc kārtas, turklāt pēdējā mačā savās mājās ar bezcerīgo 1:7 nācās kapitulēt komandai "Irlava/Avant". Tā rezultātā "Lielvārde/Fat Pipe" ar 17 punktiem 12 spēlēs atkāpusies uz turnīra tabulas septīto vietu, bet šodien  panākuma gadījumā var pakāpties vien par pāris pozīcijām. Tajā pašā laikā arī sekotāji turpina cerēt uz Lielvārdes neveiksmēm, kas ļautu šo komandu pabīdīt vēl zemāk. Spēlē pret Irlavas vienību vienīgos vārtus guva Markuss Nazarovs (4+3), izmantojot Nika Blumfeldam (11+9) rezultatīvo piespēli. Līdz ar to Blumfelds pie punktiem ticis pēdējās sešās cīņās pēc kārtas. Viņa komandai gan tas maz ko devis.

Viena no komandām šodien beidzot atgriezīsies uz panākumu takas. Abām sāncensēm šī būs otrā spēkošanās reize, jo oktobra ievadā komandas tikās Lielvārdē, kur laukuma saimnieki līdz spēles vidum bija panākuši 6:1 vadību, līdz otrā perioda beigām apmainoties vēl ar vārtu guvumiem. Pēdējā trešdaļā laukuma saimniekiem trūka koncentrēšanās, kā rezultātā debitanti tika līdz 5:8, kad Blumfelds iemeta bumbiņu tukšos konkurentu vārtos. Uzvarētājiem toreiz Rūdim Žukelim trīs vārti un viena piespēle, kamēr Jurim Sandim Jēgeram vieni vārti un trīs piespēles. Rīdziniekiem rezultatīvākie bija Artūrs Jansons un Klāvs Štāls, katram gūstot pa vārtiem un piespēlei. Žukelis un Štāls arī bija labākie katrs savā komandā.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu