Sestdiena, 2021. gada 15. maijs

HK "Ogre" uzvar Rīgā un sper soli fināla virzienā

Šovakar Rīgā sākās pusfināla otrā sērija starp komandām "Celtnieks Rīga" un HK "Ogre". Ārkārtīgi aizraujošā cīņā ar 34:33 uzvarēja ogrēnieši sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0. Deviņus vārtus Ogres komandas labā guva Toms Lielais, bet ar astoņiem goliem izcēlās Renāts Hovratovičs.

Spēles starp "Celtnieks Rīga" un  HK "Ogre" rezultātu pirmajā minūtē atklāja rīdzinieks Rihards Leja (1:0), bet jau nākamajā minūtē sekoja ogrēnieša Toma Lielā atbilde – 1:1. Rīgas komandai mača sākumā izdevās izvirzīties vadībā ar 3:1, ogrēnieši gan nekur tālu viņus nelaida, bet 25. minūtē pat izvirzījās vadībā ar 13:11. Pēc pirmā puslaika uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 15:15. Toties otrajā puslaikā vadībā lielākoties jau atradās Ogres handbolisti, lai gan arī laukuma saimnieki pāris reižu pārņēma vadības grožus. 58. minūtē pār Artūra Kļaviņa trāpījuma "Celtnieks Rīga" izvirzījās vadībā ar 32:31. Ogres komanda atbildēja ar trim goliem pēc kārtas, ko iemeta Toms Lielais, Renāts Hovratovičs un Andris Pozņaks – 34:32. Rīdzinieku labā vienus vārtus vēl paspēja gūt Rihards Leja, tomēr tik svarīgo uzvaru ar 34:33 izcīnīja HK "Ogre", kas sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1:0.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar deviņiem vārtiem vija Toms Lielais, kurš astoņus golus iemeta jau pirmajā puslaikā, bet otrajā pretinieki viņu cītīgi sedza individuāli. Tad lielā vietā līdera lomu uzņēmās Renāts Hovratovičs, kuram šajā mačā astoņi vārtu guvumi. Piecus golus iemeta Reinis Sļusarevs, pa četriem – Andris Pozņaks un Vjačeslavs Rutka, bet pa diviem – Jānis Bauze un Aivars Čikuts. Rīgas komandā rezultatīvākais ar deviņiem goliem bija Rihards Leja, septiņus iemeta Aleksijs Haisa, sešus - Aļaksandrs Patcikailiks, četrus – Dmitrijs Petuhovs, divus – Jānis Gremzde, bet pa vienam – Mads Renfordts un Mareks Černousovs. Jau rīt Ogrē abas komandas tiksies vēlreiz, spēles sākums pulksten 19.00.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu