Svētdiena, 2021. gada 16. maijs

"Lielvārde/Fat Pipe" viesosies pie "Irlavas/Avant"

Viena no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notiks Irlava, kur komanda "Irlava/Avant" uzņems pašreizējo valsts čempioni "Lielvārdi/Fat Pipe". Spēles tiešraidi translēs Sportacentrs.com TV.

Pulksten 18.00 "Irlava/Avant" - "Lielvārde/Fat Pipe", Irlavas SN

Irlavas vienība, tuvojoties regulārās turnīra izskaņai, sevi arvien vairāk piesaka kā izteiktu mājas spēļu komandu. Ja savā laukumā Irlavā komanda uzvarējusi pēdējās piecās spēlēs, tad no pēdējiem trim izbraukumiem punkti nav pārvesti. Vakar irlavniekiem bija lieliska iespēja nodrošināt sev ceļazīmi uz izslēgšanas spēļu turnīru, taču tā vietā iznāca smags zaudējums Bauskā - 4:11. Tā rezultātā komanda ar 31 punktu atrodas septītajā vietā un irlavnieki vēl nevar būt droši, ka "play-off" turnīrs pēdējā brīdī neizslīd no rokām. Lai būtu droši par vietu astotniekā, viņiem atlikušajās divās spēlēs nepieciešami vismaz divi punkti. Šodien "Irlavai/Avant" jāuzņem pašreizējie valsts čempioni, savukārt pēdējā kārtā izbraukumā jātiekas arī šīs sezonas regulārās turnīra labāko komandu no Cēsīm – ar "Lekringu". Pret cēsniekiem gan Irlavas vienībai pēdējos gados bijuši labi rezultāti. Uz Bausku Irlavas komanda aizbrauca ar tikai vienu vārtsargu un 13 laukuma spēlētājiem. Ja tikpat "plāns" sastāvs būs arī mājas spēlē, par panākumu būs ļoti grūti cīnīties. Divus vārtus vakar iemeta Renārs Stančiks, bet kārtējo reizi nācās iztikt bez viena no uzbrukuma līderiem- bez Renāra Austruma. Tāpat kopā ar komandu nebija arī vārtu vīrs Māris Ronis.

Tikmēr aktuālie valsts čempioni no Lielvārdes spējuši uzvarēt trijās no četrām pēdējām spēlēm. Tabulā gan tas joprojām dod vien astoto vietu ar 29 punktiem, kas iegūti 19 spēlēs. Komandai priekšā vēl būs ļoti svarīgs izbraukums uz Liepāju un mājas mačs ar Kocēnu "Rubeni". Pilnīgi droši par vietu labāko astotniekā Kaspara Kreimaņa trenētie vīri būs tad, ja atlikušajās cīņās izdosies izcīnīt četrus punktus. Ļoti svarīga bija uzvara ar 7:3 pirms dažām dienām Ķekavā, kad spilgtu maču aizvadīja Sandis Mihailovskis, gūstot trīs vārtus un izdarot divas rezultatīvas piespēles. Klusāks pēdējā laikā kļuvis Niks Blumfelds, kurš trijās spēlēs ticis tikai pie viena vārtu guvuma. Tikmēr līdera lomu gatavs uzņemties Aivis Kusiņš, kurš rezultatīvs bijis jau četrās spēlēs pēc kārtas. Tiekot pie trim punktiem šovakar, "Lielvārde/Fat Pipe" turnīra tabulā var uzlekt līdz pat sestajai pozīcijai, bet teorētiski pastāv iespēja pat ielauzties vadošo komandu kvartetā. Tad gan pašiem būs jāizcīna maksimālais punktu skaits un jācer uz labvēlīgiem rezultātiem konkurentu cīņās.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu