Drukāt šo lapu
Sestdiena, 2021. gada 22. maijs

"Lielvārde/Fat Pipe" šodien var iegūt ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm

Pašreizējā ELVI florbola līgas vīriešiem čempionvienība "Lielvārde/Fat Pipe" jau šovakar var iegūt sev tiesības piedalīties izslēgšanas spēļu turnīrā. Lai tas tā notiktu, lielvārdieši, viesojoties Liepājā, nedrīkst zaudēt vietējai komandai "Kurši" ar vairāk nekā septiņu vārtu starpību, bet skaidrs, ka mūsējie uz Kurzemi dosies pēc uzvaras. Spēles sākums pulksten 18.00, tiešraidi nodrošinās Sportacentrs.com TV.

Pulksten 18.00 FK "Kurši" - "Lielvārde/Fat Pipe", Liepājā

Liepājas un Lielvārdes komandām, atšķirībā no konkurentiem, regulārā turnīra izskaņā atlikušas vēl pa divām cīņām. Liepājnieki pašlaik atrodas ārpus vadošo komandu astotnieka, bet, uzvarot abās atlikušajās spēlēs, "Kuršiem" ir gana labas iespējas beigās ielauzties vadošo komandu astotniekā. Tiesa, būs nepieciešama palīdzīga roka arī no konkurentiem. Pašlaik liepajnieki par sešiem punktiem atpaliek no pašreizējiem čempioniem - lai tos apsteigtu, jāuzvar abās cīņās un jācer, ka Lielvārdes komanda rīt zaudēs "Rubenei". Turklāt, lai apsteigtu čempionus tiešā cīņā, šovakar Liepājas florbolistiem jāuzvar ar vairāk nekā septiņu vārtu pārsvaru, jo sezonas pašā ievadā "Kurši" izbraukumā Lielvārdes vienībai zaudēja ar 2:9. Uzvarot abās spēlēs, liepājnieki regulāro turnīru noslēgtu ar 32 punktiem, bet komandai "Irlava/Avant" pašlaik ir 31 punkts un atlikusi spēle Cēsīs. Pret irlavniekiem "Kuršiem" ir labvēlīga bilance savstarpējās spēlēs (12:5 un 9:11), līdz ar to vienādu punktu skaita gadījumā tieši Irlava riskē atkal palikt bez "play-off" cīņām. Ņemot vērā, ka irlavniekiem pēdējā spēlē viesos jātiekas ar regulārā turnīra uzvarētājiem, liepājnieku cerībām ir zinās pamats.

Tikmēr "Lielvārde/Fat Pipe" par 99% jau nodrošinājusi dalību izslēgšanas turnīrā. Ārpus izslēgšanas turnīra čempioni var palikt tikai gadījumā, ja viņi zaudēs abāss atlikušās spēles, turklāt šovakar zaudējumu piedzīvo ar vairāk nekā septiņu vārtu starpību. Neatkarīgi no tā vai pēc regulārā turnīra beigām divām vai trim komandām būtu 32 punkti, “Lielvārde/FatPipe” būtu vadošo komandu astotniekā. Domājams, ka Kaspara Kreimaņa trenētā komanda vairāk lūkojas nevis kā nezaudēt šodien ar astoņu vai vairāk vārtu deficītu, bet gan kā paņemt maksimāli daudz punktu atlikušajās spēlēs. Pašlaik lielvārdieši ar 32 punktiem ir septītajā vietā, taču tikai par punktu vairāk ir "Ķekavai" un "Rubenei", līdz ar to ir iespēja pacīnīties pat par piekto pozīciju. Tabulā Lielvārdes komanda var noķert arī ceturtajā vietā esošo "Talsu NSS/Krauzers", taču apsteigt kurzemniekus nav iespējams, jo savstarpējās spēlēs piedzīvoti divi minimāli zaudējumi (5:6 un 3:4). Līdz ar to "Lielvārde/Fat Pipe" pie sava laukuma priekšrocībām tikt vairs nevarēs nekādā gadījumā.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu