Svētdiena, 2021. gada 30. maijs

"Lielvārde/Fat Pipe" ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē viesosies Ulbrokā

ELVI florbola līgā vīriešiem turpinās izslēgšanas spēļu turnīrs. Šodien ceturtdaļfināls sēriju sāks komandas, kas savā starpā krustoja nūjas pēdējā notikušajā finālā, bet šoreiz tikai viena tiks pusfinālā – "Lielvārde/Fat Pipe" un "Apelsīns/Oxdog Ulbroka". Spēli tiešraidē būs iespējams skatīt kanālā Sportacentrs.com TV.

Pulksten 16:00 "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" (2.) - "Lielvārde/Fat Pipe" (7.), Ulbrokas sporta kompleksā

Ulbrokas vienība ilgu laiku cīnījās par uzvaru regulārajā turnīrā, taču viens neveiksmīgs posms sezonas gaitā lika diezgan tālu atpalikt no Cēsu komandas "Lekrings". Otrā vieta gan tika izcīnīta. Ulbrokiešiem sezonas gaitā nācās ievērojami atjaunināt sastāvu, ņemot vērā, ka sezonas atsākšanās brīdī vairāki ierastie vienības līderi nolēma neturpināt čempionātu. Ilgtermiņā tas noteikti būs ieguvums, jo kluba sistēmas jaunie spēlētāji jau ieguvuši neatsveramu pieredzi. Īstermiņā svarīgi būs "nepārdegt", jo šāda līmeņa izslēgšanas turnīra cīņas teju pusei no komandas sastāva būs pirmās, bet, kā zināms, šosezon katra neveiksme ir vēl liktenīgāka nekā citus gadus.

Ja Ulbrokas komanda sastāvu ievērojami atjaunināja jau sezonas laikā, tad pašlaik aktuālie čempioni no Lielvārdes jau starpsezonu posmā šķīrās no teju visiem vadošajiem florbolistiem, kas atnesa vienībai līdz šim pēdējo trofeju. Tā rezultātā komandas sniegums visas sezonas garumā bijis ļoti nestabils, ilgstoši cīnoties par iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīros. Kas zina, kā viss noslēgtos, ja ne pieredzējušā Aivja Kusiņa atgriešanās laukumā regulārās turnīra izskaņā. Neskatoties uz florbola nespēlēšanu teju gadu, Aivis uzreiz uzņēmās komandas neapšaubāmā līdera lomu un no viņa snieguma lielā mērā arī būs atkarīgas "Lielvārde/Fat Pipe" sekmes izslēgšanas turnīrā. Regulāro sezonu viņi noslēdza septītajā vietā ar 35 izcīnītajiem punktiem, kas bija par 13 punktiem mazāk nekā viņu pretiniekiem no Ulbrokas.

Atšķirībā no citiem ceturtdaļfinālu pāriem, kur komandas abas savstarpējās spēlēs regulārajā turnīrā aizvadījušas jau pēc sezonas atsākšanās, Ulbrokas un Lielvārdes komandas pirmo dueli aizvadīja jau 24. septembrī jeb pašā sezonas ievadā. Toreiz pēc pirmā perioda minimālā 1:0 vadībā bija ulbrokieši, pateicoties Rolanda Kovaļevska vārtu guvumam. Turpinājums mājiniekiem izpalika, jo trešajā periodā viesi bija panākuši 5:1 un 6:2 vadību, ar šādu rezultātu arī uzvarot un tiekot pie trim punktiem tabulā. Ar trim vārtu guvumiem izcēlās Rūdis Žukelis, bet vienu no sezonas labākajām spēlēm aizvadīja vārtsargs Jānis Salcevičs, kuram šī noteikti nav bijusi pati stabilākā sezona viņa karjerā.

Lielvārdē abas vienības nūjas krustoja pirms nedaudz vairāk kā mēneša - 18. aprīlī. Arī tajā cīņā ilgstoši rezultāts bija labvēlīgs Kaspara Kreimaņa trenētajiem Lielvārdes florbolistiem, kuri pirmo periodu uzvarēja ar 2:1, bet pēc divām trešdaļām rezultāts bija 3:2 viņu labā. Trešajā periodā jau pirmajā minūtē Rolands Kovaļevskis panāca līdzsvaru, bet trešdaļas vidū divreiz skaitlisko vairākumu realizēja Daniels Anis, nodrošinot komandai "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" uzvaru ar rezultātu 5:3. Anim kopumā tajā spēlē trīs vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle. Tikmēr mājinieku labā divus vārtus iemeta Niks Blumfelds.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu