Sestdiena, 2021. gada 18. septembris

"Lielvārde/Fat Pipe" jauno sezonu sāks Irlavā

Šodien ELVI florbola līgā vīriešiem paredzētas piecas spēles. Viena no tām notiks Irlavā, kur pirmo spēli turnīrā aizvadīs "Lielvārde/Fat Pipe", kas krustos nūjas ar vietējo komandu "Irlava", spēles sākums pulksten 18.00.

Irlavas vienība ir viena no tām, kas sezonas ievadā visvairāk pārsteigusi negatīvajā nozīmē, piedzīvojot divus identiskus zaudējumus ar rezultātu 4:8, piekāpjoties gan Ādažos, gan Ķekavā. Tagad beidzot būs iespēja spēlēt savu skatītāju klātbūtnē. Kaut gan piedzīvoti divi zaudējumi pret pretiniekiem, no kuriem punkti būtu bijuši ļoti nepieciešami, patiesībā viss ir gana likumsakarīgi, jo vairāki vadošie Irlavas kluba spēlētāji vai nu noslēguši savas karjeras, vai arī nolēmuši iepauzēt, bet vērā ņemams pastiprinājums aizgājēju vietā nav nācis, klubam šajā sezonā spēlējot praktiski ar saviem audzēkņiem. Ierastās līdera lomas gatavi uzņemties brāļi Stančiki, no kuriem rezultatīvāks sezonas ievadā bijis Mareks (3+1). Savukārt Kaspars Bērziņš (1+1) pēc spilgtās cīņas Ādažos, čempionāta otrajā spēlē nemaz nebija pieteikts, tāpat kā vēl viens no kluba līderiem Kristaps Kazlovskis. Irlavniekiem šī būs otrā spēle divu dienu laikā, bet pretim stāsies komanda, kas oficiālās spēlēs šajā sezonā laukumā vēl nav devusies ne reizes.

"Lielvārde/Fat Pipe" pašlaik ir viens no lielākajiem nezināmajiem Latvijas čempionātā. Septembrī komandai ieplānotas četras spēles, visas pretinieku laukumos. Pašlaik tieši Lielvārdes klubs ir vienīgais, kas šosezon vēl nav aizvadījuši nevienu maču, debijas spēli piedzīvojot Irlavā. Komanda šķīrusies no neapšaubāmi pirmā numura vārtos Jāņa Salceviča, līdz ar to galvenais smagums vārtos būs jāiznes Reinim Kirilko, kurš gan pērn nebūt ne uz visām spēlēm varēja ierasties. Ar motivācijas trūkumu cīnās rezultatīvais Rūdis Žukelis, kurš vismaz sezonas ievadā nav komandas pieteikumā. Ārpus pieteikuma darbu dēļ palicis arī pieredzējušais aizsargs Dinārs Vaitaitis, savukārt uzbrucējs Sandis Mihailovskis pašlaik ir starp neaktīvajiem spēlētājiem. Būs interesanti pavērot, kuri no Lielvārdes florbolistiem uzņemsies līdera lomu laukumā un cik daudz spēlēt varēs potenciālais komandas līderis Aivis Kusiņš. Pozitīvais – šosezon jau ar pirmo spēli viņš ir komandas pieteikumā.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu