Has no item to show!
Piektdiena, 2015. gada 29. maijs

Ogres Frisbija klubs izcīna bronzu Latvijas Frisbija čempionātā

Pagājušās nedēļas nogalē, 23. un 24. maijā, Vaidavā, norisinājās trešais Latvijas Frisbija Čempionāts jauktajā grupā (LJFČjg). Kurā Ogres Frisbija kluba (OFK) komanda izcīnīja augsto trešo vietu. Čempionātā piedalījās 11 komandas no Daugavpils, Ogres, Rīgas, Salaspils, Valmieras un Ventspils.

Jauktajā grupā, vienlaicīgi uz laukuma spēlē gan puiši, gan meitenes. Pateicoties pagājušā gada vice čempionu titulam, OFK tika izsēts kā pirmie B apakšgrupā, kas ļāva cerēt uz tikpat augstiem panākumiem kā pirms gada.

Pirmās dienas grupas spēlēs OFK apstiprināja savu favorīt statusu, pārliecinoši uzvarot Daugavpils Universitātes komandu (13:5); "MINDPV" (Rīga) (13:1) un Valmieras komandu ar 13:3. Taču dienas beigās tik viegli nebija. Spēlē pret "Salaspils FK2", tikai spēles izskaņā, pateicoties pretinieku kļūdai, tika izcīnīta minimāla uzvara ar 7:6, kas ogrēniešiem nodrošināja automātisku iekļūšanu pusfinālā.

Otrās dienas sākumā bija jāaizvada grupas pēdējā spēle pret spēcīgo "Ultimate Decision" no Rīgas. Spēles sākums veiksmīgās padevās ogrēniešiem, izvirzoties vadībā ar 5:3, taču pēc puslaika pārtraukuma sākās rīdzinieku dominance un "Ultimate Decision" guva 7 bezatbildes punktus, nonākot vadībā ar 10:5. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas mazāk par 5 minūtēm, OFK spēja sakopot spēkus un gūt 6 bezatbildes punktus, tādējadi uzvarot mačā ar 11:10.

Ogrēniešus pusfinālā gaidīja "Probably some Latvians" (Ventspils), kuras kodolu veido Latvijas junioru izlašu spēlētāji. Jau pašā spēles sākumā OFK nonāca iedzinējos ar 3 puntku starpību (3:6), lai gan turpinājumā izdevās samazināt rezultātu starpību līdz minimumam, taču ventspilnieku pacietīgā spēle vainagojās ar panākumiem un OFK piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 7:9.

Spēlē par bronzu tika aizvadīta pret Rīgas "Ultimate Decision", atšķirībā no grupas spēles, mačs bija intensīvāks, spēle ritēja punkts punktā līdz pat rezultātam 11:10. Rīdzinieku īsais rezervistu soliņš lika par sevi manīt, pieļaujot vairākas kļūdas uzbrukumos, ogrēnieši ātri vien izvirzījās vadībā un spēles izskaņā tika gūstot 4 bezatbildes punktus, svinēja uzvaru mačā un izcīnītās bronzas godalgas!

OFK komandas sastāvs: Alīna Kiškurno; Artūrs Endželis; Gundega Pastore; Ģirts Betmanis; Harijs Dombrovskis; Igors Minovs; Jānis Seipulis; Jēkabs Eglītis; Linda Gulbe; Nauris Jasukevičs; Reinis Ignatāns; Renārs Čeredņičenko; Sandis Veliks; Sandra Minova; Paula Mestere un Zane Kalniņa.