Svētdiena, 2016. gada 27. novembris

Ogres "Moments" un "NightWatch" LFL startē ar uzvarām

Pagājušās nedēļas nogalē ar spēlēm, kas notika Rīgā, O.Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā, sākās Latvijas Frisbija līgas (LFL) jaunā sezona. Veiksmīgi startējušas abas Ogres komandas - gan meiteņu "Moments", gan puišu "NightWatch" pirmajā sabraukumā izcīnīja tikai uzvaras.

Latvijas Frisbija līgas sieviešu divīzijai šogad pirmo reizi ir atklāts formāts, tas nozīmē, ka tajā drīkst startēt arī ārzemju komandas. Šosezon sieviešu divīzijā piedalās deviņas komandas, sešas no Latvijas, divas no Igaunijas un viena no Lietuvas, kas ir par četrām vairāk nekā pērn. Visas komandas sadalītas divās apakšgrupās, balstoties uz to spēku un ģeogrāfisko izvietojumu, un sezonas laikā tās aizvadīs pa divām spēlēm ar savas grupas komandām, kā arī pa vienai spēlei ar pretējās grupas komandām. Pirmo posmu bez zaudējumiem aizvadīja pagājušā gada Latvijas čempione telpās "Moments" no Ogres, kas sakāva "Salaspils juniores" (13:4), tieši ar tādu pašu rezultātu ogrēnietes sagrāva arī "Ventspils Frisbija klubu", bet "Lynx juniores" no Tallinas uzvarēja ar 13:6.

LFL vīriešu divīzijas otrajā grupā divas uzvaras guva Ogres "NightWatch". Ogrēnieši pārspēja "Sirocco Ultimate" no Rīgas (13:7) un sagrāva "Daugavpils Universitāti" (13:1). Kopumā līgā piedalās desmit komandas, kas sadalītas "augšējā" un "apakšējā" grupā – katrā pa piecām komandām. Ogres frisbijistiem, lai iekļūtu pirmajā grupā, vēl nepieciešama tikai viena uzvara.

Dalīties ar rakstu