Pirmdiena, 2017. gada 07. augusts

Mūsu juniori piekāpjas īriem, bet pārspēj Izraēlas izlasi

Latvijas junioru izlase ar ogrēniešiem Juri Miezīti, Ričardu Eglīti un Nauri Jasukēviču sastāvā vakar Nīderlandē, Eiropas jaunatnes frisbija čempionāta pirmajā dienā, piekāpās Īrijas vienībai, bet pārspēja Izraēlu. Šodien latviešiem paredzētas spēles ar Šveices un Beļģijas valstsvienībām.

Spēles pret apakšgrupas favorīti Īrijas izlasi pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, tiesa, tam noslēdzoties īri atradās vadībā ar ar divu punktu pārsvaru (6:8). Otrajā puslaikā Īrijas izlase pārgāja uz zonas aizsardzību, kas mūsu jaunajiem frisbijistiem vējainajos laika apstākļos sagādāja lielas problēmas. Latvijas juniori piekāpās īriem ar 7:15.

Otrajā spēlē latvieši spēkojās ar Izraēlas izlasi. Arī šī spēle sākās līdzīgā cīņā, bet jau pirmā puslaika izskaņā pārsvaru ieguva Latvijas komanda. Pirmās dienas noslēgumā Latvija svinēja panākumu ar 15:11. Viena uzvara divās spēlēs pagaidām latviešiem dod trešo vietu apakšgrupā, bet tāds pats punktu skaits turnīra tabulā šobrīd ir arī otrajā un ceturtajā vietā esošajām Šveices un Beļģijas izlasēm.

Šodien Latvijas juniori spēkosies ar saviem tiešajiem konkurentiem - šveiciešiem un beļģiem. Lai turpinātu cīņu par čempionāta godalgām, mūsu frisbijistiem jāizcīna vismaz trešā vieta apakšgrupā.

Izmantotie resursi: www.frisbee.lv

Dalīties ar rakstu