Trešdiena, 2011. gada 21. decembris

1.līgā aizvadīti pirmie "medaļu mači"

Sestdien, 10.decembrī, Ogres stadiona hallē vairākas vienības uzsāka telpu futbola 1.līgas otro kārtu, kur katras grupas labākā četrinieka komandas aizvadīja pirmo spēli pret kādu no otras grupas izcilniekiem. Bešā nepaliek arī tā saucamie pastarīši, jo atlikušās 8 blices savā starpā noskaidros, kurš spēcīgāks no aiz borta palikušajiem.

Kā pirmie otro kārtu atklāja turnīra jaunpienācēji no „Ropažiem” un „Ķeguma”. Rezultatīvā pirmā puslaika ievadu veiksmīgāk turpināja ropažnieki, ieraidot pretinieku vārtos vēl vairākas bumbas – 11:4. Pieci precīzi sitieni Alekseja Mozoļa kontā. Turpinājumā „Streka” mocījās pret citiem debitantiem „5Diena Ogre”. Rembatiešiem vairāk tīk aizsardzības futbols, kas liedza ātri noorientēties un pārņemt iniciatīvu. Tomēr, skanot mača finālsirēnai, „Streka” varēja priecāties par minimālo 3:2 uzvaru. Sezonas sākumā spilgtie „Suntažu” uzbrukumi jau aiz muguras, un tagad jācīnās par prestižu. Arī suntažniekiem nācās pamocīties pret krietni mazāk pieredzējušajiem „Cetra/OVĢ” sportistiem – 2:1. Abi „Suntažu” gūtie vārti Arvja Damaņa izpildījumā.


ROPAŽI – ĶEGUMS 11:4

Vārtu guvēji: Aleksejs Mozolis 5, Andis Krūmiņš 3, Jānis Skamanis 2, Guntis Bretšteins – Matīss Henke 2, Kristaps Rūde, Jānis Strazdiņš.

Brīdinājumi: nav.


STREKA – 5DIENA OGRE 3:2

Vārtu guvēji: Anatolijs Starovoitovs, Andis Kaufmanis, Juris Budņikovs – Jānis Leimanis, Rolands Zālītis.

Brīdinājumi: Juris Budņikovs dz.k. – nav.


SUNTAŽI – CETRA 2:1

Vārtu guvēji: Arvis Damanis 2 – Mārtiņš Javdzems.

Brīdinājumi: nav – Miks Hēls.


Pēc pastarīšu dueļiem laukumā nāca iespējamie medaļu pretendenti un čempiona titula ieguvēji. Par kādu no godalgām noteikti cīnīsies „Laimes Lācis”. To apstiprināja arī gūtā uzvara pret „Meņģeli” – 4:2. Nedaudz garlaicīgs mačs ritēja starp vienu no galvaspilsētas komandām, kas vēl jorpojām bauda uzvaru garšu. „SFS” 7:0 panākums pret kādreizējās 2.līgas čempioniem „Taurupi” pierādīja, ka pagaidām metropoles futbols taurupiešiem nav pa zobam. Graujošu panākumu izcīnīja otra Rīgas vienība „ISMA 2”, kas pārbrauca pāri „Anrees”, kuriem tas bija pirmais sausais zaudējums.


LAIMES LĀCIS – MEŅĢELE 4:2

Vārtu guvēji: Guntars Jundzis 2, Edgars Ķuze, Uldis Gailītis – Ronalds Princis, Ainārs Balodis.

Brīdinājumi: Ģirts Smilškalns dz.k. – nav.


SFS – TAURUPE 7:0

Vārtu guvēji: Edijs Ivaško 3, Aleksandrs Urbanovičs 2, Jegors Žabins, Igors Miheikins – nav.

Brīdinājumi: Ediks Mišuta – nav.


ISMA 2 – ANREES 8:0

Vārtu guvēji: Jevgenijs Jeroha 3, Dmitrijs Šabanovs 2, Jevgēnijs Ciukonens, Jurijs Macuks, Vadims Baranovs – nav.

Brīdinājumi: nav.


Dalīties ar rakstu