Trešdiena, 2019. gada 12. jūnijs

Jau 3. kārtā abu līderu duelis

12. un 13. jūnijā Ogres 1. vidusskolas stadionā tiks aizvadītas Ogres novada atklātā čempionāta futbolā (7:7) trešās kārtas spēles. Kārtas centrālais mačs notiks ceturtdien, 13.jūnijā, pulksten 19.30, kad spēkiem mērosies abas turnīra tabulas līderes – Rembates "Streka" un Ogres "Techniba".

Gan "Streka", gan "Techniba" pirmajās divās spēlēs savos vārtos ielaida tikai pa vienai bumbai, toties uzbrukumā bija ļoti rezultatīvas – rembatiešiem fiksēti jau desmit vārtu guvumi, bet ogrēniešiem tikai par vienu mazāk. "Strekai" šobrīd ir viens izteikts uzbrukuma līderis – Romāns Atrahimovičs izcēlies ar jau sešiem vārtu guvumiem. "Techniba" demonstrē, ka tās sastāvā vārtus spēj gūt gandrīz jebkurš spēlētājs, bet rezultatīvākais ar diviem goliem ir Niklāvs Škaunacis.

"Dinamo Ogre", kas turnīra tabulā ieņem 3. vietu, šajā kārtā tiksies ar Ikšķiles "FK Sarunāta Spēle" (6.), bet čempione "OCSK" (Ogresgals), kas ieņem 4. vietu, cīnīsies ar Rīgas "Antidopingu", kas noteikti grib pamest pēdējo vietu. 5.vietas īpašniece "SK Pārogre" spēkosies ar vienīgo komandu, kas līdz šim nav tikusi pie vārtu guvuma – ar "Lauberi" (7.).

SPĒĻU KALENDĀRS

Ogres novada čempionāts futbolā 7:7, 3. kārta (Ogres 1. vsk. stadionā)

12. jūnijs

20.00 ''Antidopings'' - ''OCSK''

21.00 ''Dinamo Ogre'' - ''FK Sarunāta Spēle"

13. jūnijs

19.30 ''Streka'' - ''Tecniba''

20.30 ''Laubere'' - ''SK Pārogre''

Dalīties ar rakstu