Sestdiena, 2019. gada 15. jūnijs

Līderu duelī pārāka "Streka", pirmā uzvara "Lauberei"

13. jūnijā Ogres novada atklātā čempionāta futbolā (7:7) trešās kārtas spēlē spēkiem mērojās abas līdzšinējās līderes – Rembates "Streka" un Ogres "Techniba", svarīgu panākumu ar 3:2 guva rembatieši. Ar tieši tādu pašu rezultātu noslēdzās arī mačs starp "Lauberi" un "Pārogri" – pirmo uzvaru turnīrā svibēja lauberieši.

Spēlē starp Rembates "Streku" un Ogres "Techniba" rezultātu 8.minūtē atklāja rembatieši Matīsa Beitāna personā (1:0), bet 15.minūtē vadības grožu jau bija pārņēmuši ogrēnieši – 2:1, pa golam iesita Viesturs Dudelis un Deniss Ostrovskis. Pēc pirmā puslaika rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu – 2:2. Spēles turpinājumā tika gūti tikai vieni vārti – 37.minūtē ar precīzu raidījumu izcēlās Kārlis Līcis, nodrošinot "Strekai" uzvaru ar 3:2.

Spēles starp "Lauberi" un "Pārogri" laikā pamatīgi lija. Pirmajā puslaikā abas komandads apmainījās ar vārtu guvumiem – lauberiešu labā pirmo golu šajā turnīrā iesita Toms Tarasovs, bet Ogres komandas rindās ar rezultatīvu sitienu izcēlās Bruno Vanags. Otrā puslaika vidū Lauberes komanda pēc Mārča Ozoliņa un Matīsa Valnera sitieniem ieguva divu vārtu pārsvaru – 3:1. 38.minūtē "Pārogre" Mārča Rika personā rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet galarezultātā "Lauberei" izdevās svinēt pirmo uzvaru šajā čempionātā – 3:2.

Pēc trešās kārtas par vienīgo turnīra līderi ar maksimālo punktu skaitu (9) kļuvusi "Streka". Pa septiņiem punktiem ir komandām "Dinamo Ogre" un "OCSK", bet "Techniba" ar sešiem punktiem atkāpusies uz ceturto pozīciju. Rezultatīvāko spēlētāju saraksta pirmo vietu ar deviņiem vārtu guvumiem ieņem Patriks Malvess (Dinamo Ogre), ar sešiem goliem viņam seko Romans Atrahimovičs (Streka).

Dalīties ar rakstu