Sestdiena, 2019. gada 23. novembris

"Ogre/ONSC" līderes lomā uzņems komandu "Nīca/OtankiMill.eu"

Šosezon Latvijas čempionāta telpu futbolā 1. līgā debitējusi komanda TFK "Ogre/ONSC". Šodien ogrēnieši aizvadīs pirmo spēli savu līdzjutēju priekšā, pulksten 16.00 Ogres stadiona hallē mērojoties spēkiem ar "Nīca/OtankiMill.eu" futbolistiem.

Ogres komandas debija Latvijas čempionāta padevusies lieliska. Lai arī trīs pirmās spēles mūsējiem bija pretinieku laukumā, tajās visās tika svinētas uzvaras. Ar deviņiem punktiem "Ogre/ONSC" šobrīd ir 1. līgas līdere. Pirmajā mačā, kas notika 3. novembrī Rīgā, ogrēnieši ar 3:1 pieveica komandu "Jako Sport/Graanul Pellets", divus vārtus guca Raivis Rubīns, bet ar vienu rezultatīvu sitienu izcēlās Ģirts Tumans. 9.novembrī Talsos ar 3:2, tika pārspēta "FC Talsi/FK Laidze" – uzvaras vārtu guvums Nika Niklāva Škaunača kontā, vēl pa golam iesita Ģirts Tumans un Kārlis Līcis. Pagājušajā sestdienā "Ogre/ONSC" Rīgā ar 6:5 bija pārāka par komandu "New Project". Šoreiz izšķirošais vārtu guvums Ģirta Tumana kontā, ar diviem goliem izcēlās Juris Skābardis, vēl pa vienam iesita Andris Bērziņš, Matīss Valners un Niks Niklāvs Škaunacis.

Ogres komandas sastāvs: Agnis Pūpols, Aigars Počs, Andris Bērziņš, Deniss Ostrovskis, Dāvis Čakšs, Emīls Siliņš, Juris Skābardis, Jānis Grants, Kārlis Līcis, Leo Ritvars Dalbiņš, Linards Roberts Pāviška, Matīss Valners, Matīss Zemturis, Niks Niklāvs Škaunacis, Patriks Malvess, Raivis Rubīns, Ritvars Cinītis, Roberts Vārpa, Viesturs Dudelis un Ģirts Tumans.

Ogrēniešu šīsdienas pretiniece "Nīca/OtankiMill.eu" trijās spēlēs guvuši divas uzvaras. Nīcenieki ar 5:1 sakāva "TFK Salaspils-2", bet ar 7:2 sagrāva Rīgas komandu "Tente". Vienīgo zaudējumu "Nīca/OtankiMill.eu" piedzīvoja mačā pret "Grobiņas SC" – 1:8. Nīcas komandas rezultatīvākie spēlētāji ir Alvis Kristians Naumčiks, kura kontā jau pieci goli.

Izmantotie resursi: www.ltfa.lv

Dalīties ar rakstu