Sestdiena, 2020. gada 15. februāris

TFK "Ogre/ONSC" 1. līgas turnīra otro posmu sāks līderes godā

Šodien pulksten 14.00 Ogres stadiona hallē ar spēli starp TFK "Ogre/ONSC" un "New Project" (Rīga) startēs Latvijas Telpu futbola asociācijas 1. līgas turnīra otrais posms. Pēc pirmā posma līderes godā ar 22 punktiem ir tieši Ogres komanda.

Pirmā posmā pēdējā spēlē, kas 2.februārī arī notika Ogrē, mača sākumā pēc Linarda Roberta Pāviškas, Artūra Smetanova un Denisa Ostrovska precīzajiem sitieniem ogrēnieši izvirzījās vadībā ar 3:0. 20. minūtes sākumā viesi rezultāta starpību bija samazinājuši līdz minimumam (2:3), turklāt viņu otros vārtus "guva" Ogres komandas kapteinis Raivis Rubīns, kurš netīšām ievirzīja bumbu Ritvara Cinīša sargātajā cietoksnī. Pirms paša pārtraukuma rezultāts kļuva 4:2, jo mājinieku rindās ar realizētu soda sitienu izcēlās Viesturs Dudelis. Otrajā puslaikā komandas "Ogre/ONSC" labā pa golam iesita Juris Skābardis, Deniss Ostrovskis un Kārlis Līcis. Ne bez piepūles, bet ogrēniešiem izdevās nosargāt smagi nākušu, bet tādēļ vēl jo svarīgāku uzvaru ar 7:6.

Otrajā posmā viena apļa turnīrā (visi pirmajā posmā nopelnītie punkti saglabāsies) čempionus un pārējos medļniekus noskaidros komandas TFK "Ogre/ONSC", FK "Nikars/Ghetto", "Grobiņas SC", FK "Nīca/OtankiMill.eu", "New Project" un "PB Line".

Ogrēniešu šīs dienas pretiniece "New Project" pirmā posma spēlēs sakrāja 19 punktus, turnīra tabulā ierindojoties piektajā vietā. Ogres komanda ar rīdziniekiem spēkojās viņu laukumā, svinot uzvaru ar 6:5. Izšķirošos vārtus TFK "Ogre/ONSC" labā toreiz guva Ģirts Tumans.