Trešdiena, 2019. gada 06. februāris

Ogres handbolistiem svarīga uzvara pār "Jūrmalas Sportu"

2. februārī savas līderpozīcijas "SynotTip" handbola Virslīgas turnīra otrajā četriniekā nostiprināja HK ''Ogre'', kas savā laukumā aizvadīja pārliecinošu spēli un bez lielām problēmām ar rezultātu 39:32 pieveica ''Vaiņodi". 16 vārtus Ogres komandas labā guva Artis Laganovskis.

Jau spēles ievadā ''Vaiņode'' nespēja tikt galā ar ogrēniešu uzbrukumu, mājinieki darbojās ar lielu pārliecību, nedaudz vairāk kā sešās minūtēs pamanījās iemest septiņus vārtus un ieguva piecu vārtu handikapu - 7:2. Nākamās minūtes labāk aizvadīja ''Vaiņodes'' handbolisti, kuri pietuvojās līdz 7:10, taču sakārtot savu spēli aizsardzībā viņi tā arī nespēja. Pirmajās 30 minūtēs ''Ogre'' bija guvusi 19 vārtus un ielikusi labus pamatus uzvarai visā spēlē - 19:12.

Otrā puslaika sākumdaļā rezultāts uz tablo attīstījās līdzīgi, kas nozīmēja, ka ''Ogre'' saglabāja drošu pārsvaru un pilnībā kontrolēja notikumus laukumā. Tuvāk par pieciem vārtiem ''Vaiņodei'' tikt neizdevās, tādējādi ogrēniešu panākumu viesi nopietni apdraudēt nespēja. ''Ogre'' droši nospēlēja mača noslēdzošo daļu un galarezultātā uzvarēja ar septiņu vārtu pārsvaru - 39:32.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 16 vārtiem bija Artis Laganovskis, kurš šajā spēlē izpildīja 19 metienus. Septiņus vārtus uzvarā pievienoja viņa brālis Arvis Laganovskis, tādējādi Laganovskiem šajā mačā gūstot vairāk nekā pusi no komandas vārtiem. ''Vaiņodes'' sastāvā pa astoņiem vārtiem guva Oskars Pāvils un Jurģis Strēlis.

"SynotTip" handbola Virslīga, 2. februāris

HK "Ogre" - HK "Vaiņode" 39:32 (19:12)

HK "Ogre": Artis Laganovskis 16, Arvis Laganovskis 7, Kivlenieks 4, Bauze 4, Dravnieks 2, Brics 2, Zvejnieks 1, Gundegs 1, Rozenbergs, Noviks, Ratnieks, Ļebedevs.

HK Vaiņode: Strēlis 8, Oskars Pāvils 8, Kristers Plūme 6, Ainārs Pāvils 4, Mickus 2, Taujēns 2, Rihards Plūme 2, Juzups, Sproģis.

Izmantotie resursi: www.synottiphandball.lv

Dalīties ar rakstu