Piektdiena, 2019. gada 15. marts

Ogrē sacenšas jaunie handbolisti no visas Latvijas

13. martā Ogres novada sporta centra (Ogres NSC) lielajā hallē visu dienu valdīja handbols, jo tur notika Latvijas Handbola federācijas sadarbībā ar Ogres NSC rīkotais minihandbola turnīrs, kurā Ogres novadu pārstāvēja Ogres NSC un Ogresgala pamatskolas zēnu komandas.

Lai sacensības būtu aizraujošākas, visām komandām bija iespēja piedalīties stafetēs, kurās jaunajiem sportistiem bija jāskrien ar bumbu, jādriblē, jāuzzīmē savs handbola talismans. Protams, vissvarīgākās šajās sacensībās bija minihandbola spēles, kas notika četros laukumos uzreiz. Sportiskajā pasākumā piedalījās 48 gan puišu, gan meiteņu komandas no visas Latvijas. Turnīra dalībnieki sacentās četrās vecuma grupās: 2007. gadā dzimušie zēni un meitenes (U12), 2008. gadā dzimušie zēni un meitenes (U11), 2009. gadā dzimušie zēni un meitenes (U10) un 2010. gadā dzimušie zēni un meitenes (U9). Turnīrā piedalījās komandas no Dobeles, Jēkabpils, Olaines, Salaspils, Skrīveriem, Tērvetes, Ludzas, Rīgas. Ogres novadu pārstāvēja četras puišu komandas, kuras vadīja Andris Sosnars un Aivars Vekmanis.

Katrs sacensību dalībnieks apbalvošanas ceremonijas laikā saņēma pa piemiņas medaļai, neizpalika arī gardas balvas, par ko bija parūpējušies pasākuma atbalstītāji.

Dalīties ar rakstu