Svētdiena, 2019. gada 06. oktobris

HK "Ogre" uzvar Ludzā un atgūst čempionāta līderes godu

Par Latvijas "SynotTip" handbola Virslīgas līderi atkal kļuvusi HK "Ogre", kas šodien Ludzā ar 26:23 pieveica komandu SK "Latgols", svinot trešo panākumu trijās spēlēs. Pa deviņiem vārtiem Ogres komandas labā guva Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs.

HK "Ogre", kas čempionātu bija sākusi ar uzvarām pār "Jūrmalas Sportu" un "Vaiņodi", šodien viesojās pie Ludzas "Latgola". Jau ierasts, ka ogrēniešiem šosezon ir problēmas ar sastāvu, arī uz Latgali viņi bija devušies tikai desmit vīru sastāvā, kamēr Ludzas klubs pretī lika 16 spēlētājus. Pirmos divus vārtus šajā mačā guva ogrēnietis Arvis Laganovskis, izvirzot viesus vadībā ar 2:0. 6.minūtē pirmie vārti arī laukuma saimnieku rēķinā – 1:2, tos guva Romans Borodkins. Ludzas komanda vairākas reizes panāca neizšķirtu, bet 19.minūtē pirmo reizi arī izvirzījās vadībā – 6:5. Līdz pirmā puslaika beigām mājiniekiem bija arī divu un pat triju vārtu pārsvars, tomēr viesi spēja atspēlēties un līdz ar svilpi uz pātraukuma panākt izlīdzinājumu – 11:11. Arī pēc pārtraukuma laukumā turpinājās spraiga cīņa, kuras gaitā vadībā izvirzījās drīz viena, drīz otra komanda. Neizšķirts (23:23) bija vēl piecas minūtes pirms spēles beigām, bet atlikušajā laikā vārtus guva tikai Ogres handbolisti. Pateicoties Mārtiņa Dāvidnieka vienam un Rolanda Ivanova diviem vārtu guvumiem, uzvaru ar 26:23 guva HK "Ogre".

Divi galvenie Ogres komandas vilcēji šoreiz bija Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs – viņi katrs guva pa deviņiem vārtiem. Ludzas komandā ar desmit vārtu guvumiem rezultatīvākais bija Endijs Kušners, bet Romanam Borodkinam četri vārti. Pēc šīs uzvaras HK "Ogre" ar sešiem punktiem atguva turnīra tabulas līderes godu. Komandai SK "Latgols" četri punkti un trešā vieta.

"SynotTip" Virslīga, 6. oktobris

SK "Latgols" - HK "Ogre" 23:26 (11:11)

SK "Latgols": Endijs Kušners 10, Borodkins 4, Roberts Rancāns 3, Cvetkovičs 2, Edgars Rancāns 1, Strazds 1, Elvijs Kušners 1, Edijs Kušners 1, Vitālijs Borisenko, Pjotrs Borisenko, Lipskis, Pegasovs, Dobriņins, Malahovs, Kalvāns, Grebeņņikovs.

HK "Ogre": Ivanovs 9, Arv.Laganovskis 9, Dāvidnieks 2, Strēlis 2, Mancurovs 2, Bauze 1, Dravnieks 1, Noviks, Sļusarevs.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu