Ceturtdiena, 2019. gada 31. oktobris

Vicelīdere "Ogre" uzņems pastarīti "ASK/LSPA"

Šovakar "SynotTip" handbola Virslīgā paredzēta viena spēle, kas notiks Ogrē. Pulksten 19.30 turnīra vicelīdere HK "Ogre" uzņems Rīgas klubu "ASK/LSPA", kas līdz šim nav vēl nav izcīnījis nevienu punktu, tabulā ieņemot pēdējo vietu.

HK "Ogre", lai arī šajā sezonā nespēj atrisināt sastāva problēmu, tādēļ visas spēles aizvada ar ierobežotu spēlētāju skaitu, septiņās spēlēs guvusi piecas uzvaras, piekāpjoties vien abām favorītēm - "Celtnieks Rīga" un "Dobeles Tenax". Ar savu šīvakara pretinieci "ASK/LSPA" ogrēnieši gan vēl nav tikušies. Ogres komandai ir divi izteikti uzbrukuma līderi – Rolands Ivanovs, kurš septiņās spēlēs guvis 64 vārtus, un Arvis Laganovskis, kura kontā 47 precīzi raidījumi. Trešais rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar 21 vārtu guvumu ir Jānis Bauze.

Rīgas komanda "ASK/LSPA" šajā sezonā aizvadījusi sešas spēles, visās piedzīvojot zaudējumus, tostarp arī turnīra tabulas priekšpēdējās vietas ieguvējai "MSĢ/LAT 2000" – 27:33. Vissīvāk rīdzinieki pretojās Ludzas komandai SK "Latgols", kam savā laukumā piekāpās ar tikai triju vārtu deficītu – 26:29. Arī rīdziniekiem ir divi izteikti bombardieri – Kristers Rihards Ozols sešās spēlēs guvis 28 vārtus, bet Andris Vītols piedalījies piecos mačos, izceldamies ar 26 goliem. Trešais labākais vārtu guvējs ir Roberts Zvejnieks, kuram 17 precīzi raidījumi.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu