Has no item to show!
HK "Ogre" vēlreiz uzvar "Jūrmalas Sportu"

Šovakar Latvijas "SynotTip" handbola Virslīgas līdere HK "Ogre" viesojās pie komandas "Jūrmalas Sports", ko turnīra atklāšanas mačā savā laukumā bija pārspējusi ar 25:24. Arī šoreiz pārāki izrādījās ogrēnieši, kas Jūrmalas handbolistus pieveica ar 29:23. Rezultatīvākas Ogres komandas rindās ar astoņiem vārtu guvumiem bija Arvis Laganovskis.

Latvijas "SynotTip" handbola Virslīgas līdere jau ilgāku laiku ir HK "Ogre". Tiesa, ogrēnieši savstarpējās cīņās piekāpušies gan "Dobeles Tenax", gan "Celtnieks Rīga", bet aizvadījuši vairāk spēļu, pārējos septiņos mačos svinot uzvaras. Šovakar Ogres handbolisti viesojās pie komandas "Jūrmalas Sports", ar kuru šajā turnīrā šosezon tikās jau otro reizi, bet pirmajā mačā savā laukumā bija pārāki ar vienu vārtu pārsvaru – 25:24.

Šovakar Kauguros notikušās spēles rezultātu 2.minūtē ar precīzu metienu atklāja ogrēnietis Arvis Laganovskis (1:0). Tikai 4.minūtē pirmos vārtus guva jūrmalnieki Roberta Frīdenberga personā (1:1), bet pēc tam laukuma saimnieki arī izvirzījās vadībā, 7.minūtē panākot jau 5:2. Tiesa, kā vēlāk izrādījās, tas bija Jūrmalas komandas vienīgais veiksmes mirklis šajā spēlē. 15.minūtē pēc ogrēnieša Jāņa Bauzes metiena rezultāts atkal kļuva neizšķirts (5:5), bet cīņas turpinājumā vadībā izvirzījās HK "Ogre", kas jau līdz pārtraukumam ieguva astoņu vārtu handikapu – 19:11. Otrajā puslaikā nekādu radikālu pavērsienu vairs nebija. 45.minūtē viesu pārsvars sasniedza pat deviņus vārtus (25:16), bet visā spēlē Ogres komanda triumfēja ar 29:23, izcīnot jau astoto panākumu Virslīgas turnīrā.

Uzvarētāju sastāvā ar astoņiem vārtu guvumiem izcēlās Arvis Laganovskis, viņa dvīņubrālim Artim Laganovskim seši precīzi raidījumi, bet pa pieciem goliem iemeta Jānis Bauze un Rolands Ivanovs. Jūrmalas komandas labā pa sešiem vārtiem guva divi spēlētāji – Edgars Grīnbergs un Dairis Adamaitis. HK "Ogre" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir jau 16 punktu un 1.vieta, bet jūrmalnieki, kuriem septiņās spēlēs tikai divi panākumi, ar četriem punktiem ieņem sesto pozīciju.

"Jūrmalas Sports" - HK "Ogre" 23:29 (11:19)

"Jūrmalas Sports": Grīnbergs 6, Adamaitis 6, Gulbis 3/2, Frīdenbergs 3, Jablonskis 3, Korzāns 2/1.

HK "Ogre": Arv.Laganovskis 8, Art.Laganovskis 6, Bauze 5, Ivanovs 5, Sļusarevs 2, Strēlis 2, Tereškovs 1.