Sestdiena, 2021. gada 22. maijs

Finālsērijas pirmajā spēlē "Tenax Dobele" uzvar "Ogri"

Latvijas čempionāta handbolā finālsērija sākusies ar "Tenax Dobele" panākumu. Šodien dobelnieki savā laukumā ar 37:27 (20:13) uzvarēja "Ogri", desmit vārtu guvumi Egila Politera kontā.

Dobelē notikušās finālsērijas pirmās spēles starp "Tenax Dobele" un HK "Ogre" rezultātu jau 1. minūtē atklāja ogrēnietis Toms Lielais – 1:0. Jau pēc pāris minūtēm ar vārtu guvumu atbildēja dobelnieks Nils Kreicbergs – 1:1. 4. minūtē pēc Kreicberga metiena Dobeles komanda pirmo reizi izvirzījās vadībā (3:2) un vadības grožus vairs neatdeva. Pēc pirmā puslaika "Tenax Dobele" atradās vadībā ar 20:13, bet visā spēle bija pārāka ar 37:27. Finālsērija turpināsies līdz vienas komandas trim uzvarām.

Rezultatīvākais starp dobelniekiem ar desmit vārtu guvumiem bija Egils Politers, Mārim Veršakovam deviņi goli, sešus vārtus iemeta Nils Kreicbergs, trīs golus iemeta Nils Aivis Miķelsons, pa diviem – Andis Ermanis, Kārlis Krūmiņš, Oskars Arājs un Emīls Kurzemnieks, bet vienu – Antons Suleiko. Ogres komandas labā desmit vārtus iemeta Toms Lielais, pa četriem – Renāts Hovratovičs un Vjačeslavs Rutka, trīs – Mārtiņš Dāvidnieks, divus – Edijs Putniņš, bet pa vieniem – Andris Pozņaks, Reinis Sļusarevs, Aivars Čikuts un vārtsargs Andris Molotanovs.