Sestdiena, 2014. gada 04. oktobris

"Ogre/Sāga 97" Vidzemes ledus hallē uzņems čempionus

Šodien pulksten 16.00 Vidzemes ledus hallē, Ogrē, notiks Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas spēle, kurā turnīra debitante "Ogre/Sāga 97" spēkosies ar patreizējo valsts čempioni "HS Rīga/Prizma". Ieeja – bez maksas.

"HS Rīga/Prizma" ir pirmā komanda, ar kuru Virslīgas debitante "Ogre/Sāga 97" tiksies jau otro reizi. Pirmā apļa spēlē ogrēnieši viesojās pie čempioniem un piekāpās ar 2:8. Vārtus mūsu komandas labā guva Juliāns Misjus un Kristaps Jaunozoliņš.

"Ogre/Sāga 97" septiņu komandu konkurencē ar 3 punktiem ieņem 6.vietu. Savu pirmo uzvaru Virslīgā ogrēnieši guva pār "HASC Jūrmala", ko savā laukumā sakāva ar 11:6. Iepriekšējā spēlē, kas notika šīs nedēļas vidū, Ogres komanda viesojās pie čempionāta līdera HK "Liepāja", kur pēc ļoti neveiksmīgi aizvadīta pirmā perioda (0:5) atzina pretinieku pārākumu, piekāpjoties ar 3:9. Vārtus "Ogre/Sāga 97" labā guva Ēriks Žohovs, Kristaps Liepa un Juliāns Misjus. Rezultatīvākie ogrēniešu rindās šobrīd ir Mārtiņš Dzierkals ar 10 (5+5) punktiem, Juliāns Misjus ar 7 (3+4) punktiem, Ēriks Žohovs ar 7 (2+5) punktiem un Kristaps Jaunozoliņš ar 5 (3+2) punktiem.

Pirms "Ogre/Sāga 97" un "HS Rīga/Prizma" dueļa Vidzemes ledus hallē notiks vēl viena Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas spēle – pulksten 13.00 HK "Kurbads" spēkosies ar "HASC Jūrmala".

Informāciju sagatavoja:
HK "Ogre Juniors" preses dienests

Dalīties ar rakstu