Piektdiena, 2016. gada 28. oktobris

"Cetra" atstāj sausā "Ogres ledus brāļus"

27. oktobra vakarā Vidzemes ledus hallē notika Latvijas Hokeja līgas Ogres čempionāta otrā spēle, kurā jau otro uzvaru izcīnīja komanda "Cetra", kas ar 4:0 sausā atstāja "OLB" jeb "Ogres ledus brāļus". Labākā spēlētāja balva uzvarētāju rindās tika Aināram Juškevičam.

"Cetra" maču pret "Ogres ledus brāļiem" sāka vareni - otrā minūte vēl nebija pusē, kad Mārtiņš Silavs jau atklāja rezultātu - 1:0. Nākamajā minūtē Dāvids Orlovs savas komandas pārsvaru jau dubultoja - 2:0. Kāds laiks pagāja bez vārtu guvumiem, bet 11.minūtē "Cetras" spēlētājs Pēteris Ostošovs, pārtvēra ripu, izslidoja viens pret vienu ar "OLB" vārtsargu un meta precīzi - 3:0. 12.minūtes izskaņā "Cetra" pēc Patrika Derupa metiena panāca jau 4:0 - grūti bija iedomāties, ka divos pārējos periodos netiks iemests neviens gols.

Tomēr tā arī bija - "Ogres ledus brāļi" brīžiem spēja pārņemt iniciatīvu un uzbrukt  ne mazāk bīstami, tomēr sarkanā lampiņa vairs tā arī neiedegās ne aiz vienas, ne arī aiz otras komandas vārtiem - 4:0. Mačam bija raksturīgas daudzas asumiem bagātas epizodes, bet tiesneši pret pārkāpējiem bija nesaudzīgi - "Cetrai" šajā spēlē kopumā 12 soda minūtes, bet "Ogres ledus brāļiem" - 24. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Aināru Juškēviču, kurš ar rezultativitātes punktiem gan neizcēlās, labākā spēlētāja balvu "OLB" sastāvā saņēma Edgars Rozentāls.

Izmantotie resursi: www.latvijashokejaliga.com

Dalīties ar rakstu