Piektdiena, 2013. gada 13. septembris

"Kurbads" uzkarsē Vidzemes ledus halli

Trešdienas vakarā Vidzemes ledus halles saldēšanas mehānismi darbojās ar pilnu jaudu – pēc vairāku gadu pārtraukuma emocijas laukumā un tribīnēs atkal uzkarsēja lielais hokejs.

Hokeja klubs "Kurbads" Latvijas hokeja čempionāta jaunajā sezonā mājas spēles aizvada Vidzemes ledus hallē. Un uz svinīgo pirmo maču tika uzaicināts visiem labi zināmais Jurčiks-ragana, kurš tieši ASK/Ogre lielās komandas laikos radīja šo tēlu, kas nu jau ir Kontinentālās hokeja līgas kluba Dinamo Rīga neatņemama sastāvadaļa. Tieši Jurčiks-ragana speciāli šūdinātajā Kurbada formā veica simbolisko iemetienu, atklājot Kurbada mājas spēļu ciklu.

Drīz vien klāteošie līdzjutēji, kuru skaits viennozīmīgi sastādīja trīsciparu skaitli, varēja pārliecināties par savas komandas spēlētprasmi, uzņemot HK "Zemgale/LLU". Pirmā perioda sākumā pēc izturēta mazākuma Henrijs Uzraugs saņēma Ronalda Cinka piespēli un veica precīzu metienu. Nākamo reizi sarkanā lampiņa aiz vārtiem iedegās akurāt pēc piecām nospēlētām minūtēm jau otrajā periodā – 2:0. Turpinājums gan nesekoja, un jelgavnieki samazināja atstatumu. Tomēr pamatlaika trešajā cēlienā atkārtojās Kurbada pirmās spēles scenārijs, realizējot vairākus bezatbildes uzbrukumus, tādējādi svinot jau otro pārliecinošo uzvaru turnīrā – 7:1.

HK "Kurbads" statistika: Renārs Undelis 2+1, Henrijs Uzraugs 2+0, Artūrs Birstiņš 1+0, Toms Hartmanis 1+0, Toms Bluks 1+0, Ronalds Cinks 0+1, Valerijs Fiļimonovs 0+1, Andrejs Maslovskis 0+1, Ēriks Bisenieks 0+1, Edgars Adamovičs 0+1, Pēteris Ostošovs 0+1.