Piektdiena, 2017. gada 27. janvāris

Noskaidroti Skolēnu sporta spēļu uzvarētāji volejbolā

25. janvārī Lielvārdes novada sporta centrā tikās Ogres, Lielvārdes un Ikšķiles novada piecu izglītības iestāžu vidusskolnieku volejbola izlases, lai noskaidrotu labākos šajā aizraujošajā sporta spēlē. Sīvā cīņā zelta medaļas ieguva mājinieki - E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas volejbolisti, pārējās vietas uz goda pjedestāla ieņēma Ogres tehnikuma un Ogres 1. vidusskolas izlase.

Piecas komandas tikās katra ar katru. Bez uzvarām palika Suntažu vidusskolas izlase, kam bija jāsamierinās ar 5. vietu. 4.vietā ierindojās Madlienas vidusskolas volejbolisti, kuri savu vienīgo uzvaru svinēja pār suntažniekiem. No līderu trijnieka pirmā turnīru pabeidza Lielvārdes vidusskolas izlase, kas ar 2:0 uzvarēja Ogres tehnikumu, bet ar Ogres 1.vidusskolu nospēlēja neizšķirti (1:1), zaudējot pēc mazajiem punktiem. Vietu sadalījumu uz goda pjedestāla noteica Ogres tehnikuma un Ogres 1.viduskolas komandu savstarpējā spēle, kas turpinājās trīs setus. Tikai trešā seta pašā galotnē ar 17:15 pārāks izrādījās Ogres tehnikums, par kura panākumu visvairāk priecājās lielvārdieši, kuri tādējādi kļuva par čempioniem. Ogres tehnikuma volejbolistiem sudraba medaļas, bet Ogres 1.vidusskolas komandai tika kauss par trešo vietu.

1. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vsk.: Ralfs Jonikāns, Timofejs Žuks, Roberts Lindemanis, Ričards Ceplišs, Oskars Lejnieks, Rūdis Žukelis, Pauls Rudašs un Elvis Kurpnieks. Sporta skolotāja – Iveta Puķīte.

2. vietā Ogres tehnikums: Ainārs Antiņš, Klāvs Briedis, Arvis Tišonoks, Edgars Liepiņš, Elvis Audzītis, Madis Tahtahunovs un Silvestrs Mārtiņš Rutkis. Komandas pārstāve – Linda Caune.

3. vietā Ogres 1. vsk.: Mareks Viņiarskis, Argintas Drinks, Markuss Bauģis, Valters Reneslācis, Eduards Dzenis, Artis Rozenbergs, Juris Miezītis un Māris Ratnieks. Sporta skolotājs – Gatis Heidingers.

Dalīties ar rakstu