Trešdiena, 2017. gada 08. marts

Labākie jaunie volejbolisti - Ogrē, Lielvārdē un Ķegumā

Pagājušajā nedēļā Ogres 1. vidusskolas sporta hallē notika Skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā C vecuma grupas bērniem jeb 6. un 7. klases audzēkņiem. Meiteņu turnīrā par čempionēm kļuva mājinieces – Ogres 1. vidusskolas volejbolistes, bet puišu turnīrā - Lielvārdes pamatskolas izlase.

Par uzvaru meiteņu turnīrā cīnījās sešu skolu izlases, kas bija sadalītas divās apakšgrupās. A apakšgrupā uzvarēja Ogres 1.vidusskola, aiz sevis atstājot Ogres Valsts ģimnāziju un Madlienas vidusskolu, bet B grupā –  Ķeguma komercnovirziena vidusskola, kas bija pārāka gan par Lielvārdes, gan Jumpravas vidusskolu. Visas spēles par vietām noslēdzās neizšķirti (1:1), tikai pēc mazajiem punktiem tika noteikts, ka 5. vietā ierindojās Madlienas vidusskola, kas pārspēja jumpravietes, 3. vietu izcīnīja Lielvārdes vidusskola, kas pārspēja Ogres Valsts ģimnāziju, bet par čempionēm kļuva Ogres 1. vidusskolas meitenes, kas izrādījās pārākas par ķegumietēm.

1. vietā Ogres 1. vidusskola: Paula Meimane, Jana Žube, Anita Stepena, Sintija Jermacāne, Kristīne Barzinska un Mega Andersone. Sporta skolotāja – Mudīte Goldmane.

2. vietā Ķeguma komercnovirziena vidusskola: Anastasija Postnova, Elīna Kļaviņa, Kerolaina Zabarovska, Gita Vītola un Megija Māliņa. Sporta skolotāja – Agita Kaļva.

3. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola: Paula Rāmute, Undīne Undenkova, Samanta Vorza, Laura Ose, Magdalēna Štakmane un Sanija Daļecka. Sporta skolotājs Zintis Bergmanis.

Puišu turnīrā piedalījās piecu skolu izlases, kas tikās katra ar katru. 1.vietu ar 10 punktiem ieguva Lielvārdes pamatskolas volejbolisti, 2. vietā Lielvārdes vidusskola (7), 3. vietā Ogres Valsts ģimnāzija (7), 4. vietā Madlienas vidusskola (5), 5. vietā Ogres 1. vidusskola (1).

1. vietā Lielvārdes pamatskola: Oskars Tūtāns, Emīls Veļiks, Ingars Pinka, Oskars Lapiņš, Artis Babris un Armands Skulte. Sporta skolotājs – Pēteris Imšs.

2. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola: Edvards Agriņš, Gustavs Ražinskis, Dāvis Eglītis, Ronalds Šilovs, Raivis Vinogradovs un Helmuts Poikāns. Sporta skolotājs – Zintis Bergmanis.

3. vietā Ogres Valsts ģimnāzija: Kārlis Gudris, Artūrs Birnbaums, Rinalds Pilāns, Ernests Franers Irbe, Mārtiņš Leitāns un Rinalds Vancevičs. Sporta skolotājs – Andris Vasioleks.

Dalīties ar rakstu