Trešdiena, 2018. gada 21. novembris

Madlieniešiem uzvara «Vidusskolu kausā» volejbolā

9.novembrī Kokneses sporta namā norisinājās Latvijas Skolēnu 72.spartakiādes finālsacensības volejbolā «Vidusskolu kauss». Uz goda pjedestāla kāpa pat četras mūspuses vidusskolu komandas, bet vislabāk veicās jaunajiem madlieniešiem, kuri uzvarēja 2.līgā.

Kā informēja Madlienas vidusskolas sporta skolotāja Rita Pučekaite, sacensības notika četrās līgās. 1.līgā laukumā vienlaikus vajadzēja atrasties četriem puišiem un divām meitenēm, 2.līgā – četrām meitenēm un diviem puišiem. 3. un 4.līgā spēlētāju sastāvs bija tāds pats kā attiecīgi 1. un 2.līgā, tikai tajās cīnījās licencētie volejbolisti. 1.līgā par uzvaru cīnījās tikai trīs komandas, starp tām arī Ogres 1.vidusskolas vienība, kas ierindojās 3.vietā. Toties 2.līgā bija ļoti nopietns turnīrs ar desmit komandām, turklāt visu goda pjedestālu aizņēma mūsu novadu komandas: 1.vietā Madlienas vidusskola, 2.vietā Ķeguma komercnovirziena vidusskola, bet 3.vietā Ogres Valsts ģimnāzija. Madlienieši kā līgas uzvarētāji ieguva tiesības piedalīties starptautiskā volejbola turnīrā, kas nākamajā pavasarī norisināsies Igaunijā.

Madlienas vidusskolas volejbola komandas sastāvs: Sandra Kārkliņa, Elīna Vosveniece, Ance Škutāne, Luīze Madara Dzene, Emīls Smilškalns, Kristers Sams, Emīls Birģelis un Māra Kļaviņa, kura tieši turnīra dienā svinēja savu pilngadību.

Ritvars Raits

Foto no Ritas Pučekaites albuma

Attēlā: Madlienas vidusskolas komanda kopā ar savu sporta skolotāju Ritu Pučekaiti un konsultantu volejbola jautājumos Miervaldi Līcīti.

Pārpublicēts no laikraksta «Ogres Vēstis Visiem»

Dalīties ar rakstu