Trešdiena, 2018. gada 28. novembris

Policijas Kausa izcīņas 15. turnīrā triumfē Ogres tehnikums

21.novembrī Ogres stadiona hallē jau piecpadsmito reizi norisinājās volejbola turnīrs vidusskolēniem – Policijas kausa izcīņa. Kausu jau septīto gadu pēc kārtas izcīnīja Ogres tehnikuma izlase, kas pārējās godalgotās vietas atvēlēja Madlienas vidusskolas un Ogres 1.vidusskolas volejbolistiem. Teicami volejbola laukumā sevi parādīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa komanda, kas, piedaloties ārpus konkurences, uzvarēja visus pretiniekus.

Šoreiz turnīrā piedalījās divu novadu (Ogres un Ķeguma) mācību iestāžu komandas. Par Policijas kausu kopā ar jau pieminēto Ogres tehnikumu, Madlienas vidusskolu un Ogres 1.vidusskolu cīnījās Jaunogres vidusskolas, Suntažu vidusskolas un Ķeguma komercnovirziena vidusskolas volejbolisti. Kopumā bija astoņas komandas, jo laukumā devās arī Ogres policistu izlase un sporta skolotāju vienība.

Pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Ogres tehnikuma komanda, kuras sastāvā spēlēja Ainārs Antiņš, Guntis Denisovs, Raivo Aleksejevs, Klāvs Liepiņš, Āris Ozoliņš, Klāvs Kalnozols, Agnis Trops, Ralfs Bodnieks, Madis Tahtahunovs un Līga Zeltiņa. Sporta skolotājs – Emīls Roberts Glīzde. 2.vietā Madlienas vidusskola: Emīls Smilškalns, Emīls Ernests Zvirbulis, Emīls Oto Birģelis, Kristers Sams, Kristers Kristjansons, Krists Reinards Zariņš un Māra Kļaviņa. Sporta skolotāja – Rita Pučekaite, treneris – Miervaldis Līcītis. 3.vietā Ogres 1.vidusskola: Edgars Meiers, Daniels Martinkens, Juris Miezītis, Artis Rozenbergs, Raivo Kuks, Reinis Latišs un Gustavs Sīlis-Jaunsīlis. Sporta skolotājs – Gatis Heidingers.

Notika arī superfināla mačs, kurā Ogres tehnikuma izlase, būdama jau uzvarētājas statusā, mēģināja sagādāt vismaz vienu zaudējumu Ogres policistu komandai. Lai arī bijušas pāris reizes, kad tehnikuma puišiem tas bijis pa spēkam, šoreiz policisti izrādījās meistarīgāki un svinēja uzvaru ar 2:0. Ogres iecirkņa izlasē spēlēja: Raitis Kuks, Raivis Šaraks, Edgars Prusaks, Māris Pucis, Sergejs Belouss, Vilnis Naglis un Liene Saldaka.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis apbalvošanas ceremonijas laikā pateicās turnīra dalībniekiem par aizrautīgajām un azartiskajām cīņām volejbola laukumos, kā arī pasniedza laureātiem kausus, medaļas un kliņģerus. Vairākās komandās kopā ar puišiem spēlēja arī pa vienai – divām meitenēm. Trim labākajām volejbolistēm policijas priekšnieks pasniedza pa specbalviņai, tāda pati tika arī Klāvam Kalnozolam no Ogres tehnikuma, kurš tika atzīts par turnīra labāko spēlētāju. V.Naglis pateicās Ogres novada sporta centram par veiksmīgo un ilgstošo sadarbību šī sportiskā pasākuma rīkošanā.

Ritvars Raits

Ritvara Raita foto

Attēlā: Ogres tehnikuma volejbolisti ar jau septīto pēc kārtas izcīnīto Policijas kausu.

Pārpublicēts no laikraksta «Ogres Vēstis Visiem»

Dalīties ar rakstu