Piektdiena, 2019. gada 22. marts

Madlienas jaunajiem volejbolistiem sudrabs Igaunijā

15. un 16. martā Madlienas vidusskolas jauktā komanda ar labiem panākumiem piedalījās volejbola sacensībās vidusskolēniem, kas notika Igaunijas pilsētā Viljandi. Ļoti nopietnā konkurencē madlieniešiem izdevās izcīnīt kausu par otro vietu un sudraba medaļas.

Iespēju piedalīties volejbola turnīrā Igaunijā mēs ieguvām, uzvarot Latvijas Republikas Skolēnu sporta spēļu Vidusskolu kausa izcīņā. Madlienas vidusskolas komanda startēja neprofesionāļu līgā, kurā sacensību nolikums paredzēja, ka laukumā vienlaikus bija jāatrodas trim puišiem un trim meitenēm. Mūsu grupā par uzvaru turnīrā cīnījās 13 komandas, kas bija sadalītas četrās apakšgrupās. Spēles norisinājās līdz diviem uzvarētiem setiem, katrā setā uzvarai vajadzēja 21 punktu un vismaz divu punktu pārsvaru. Sacensību pirmajā dienā Madlienas vidusskolas komanda aizvadīja trīs mačus, visos svinot uzvaru. Šie panākumi madlieniešiem ļāva iekļūt četru labāko komandu skaitā un kvalificēties pusfināla spēlei, kas notika otrajā dienā. Arī pusfinālā Madlienas volejbolisti svinēja uzvaru, bet finālā jeb cīņā par zelta medaļām mūsējiem mazliet pietrūka cīņas spara un veiksmes, tāpēc nācās samierināties ar 2.vietu un sudraba godalgām.

Madlienas vidusskolas komandā spēlēja: Māra Kļaviņa, Ramona Smilškalne, Luīze Madara Dzene, Elīna Vosveniece, Emīls Smilškalns, Kristers Sams, Eduards Praličs un Emīls Oto Birģelis. Par komandas pārsteigumu tika atzīts Eduards Praličs, bet par labāko spēlētāju – Māra Kļaviņa. Paldies mūsu treneriem Miervaldim Līcītim un Ritai Pučekaitei par uzmundrinošiem vārdiem un nezūdošu ticību saviem jauniešiem! Paldies arī Madlienas vidusskolai un Madlienas pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu! Divas dienas kopā ar mums pavadīja, mūs uzmundrināja un izvadāja šoferītis Valdis. Lielais paldies arī viņam!

Informāciju sagatavoja Māra Kļaviņa

Dalīties ar rakstu