Ceturtdiena, 2014. gada 27. marts

Sportiskākās klases – Ogres sākumskolā un Ogresgala pamatskolā ( FOTO )

26.martā jau trešo reizi notika pasākums – sacensības "Ogres novada sportiskākā klase". Lielo skolu grupā par uzvarētājiem kļuva Ogres sākumskolas 4.a klases audzēkņi, bet mazo skolu grupā – Ogresgala pamatskolas 4.klases bērni.

Kā lielo, tā arī mazo skolu grupā sacensībās "Ogres novada sportiskākā klase 2014" piedalījās pa četriem klašu kolektīviem, kopumā – 144 bērni. Jāpiebilst, ka skolās, kurās ir vairāk par vienu ceturto klasi (Ogres 1.vidusskolā, Ogres sākumskolā un Jaunogres vidusskolā) vispirms notika atlases sacensības, lai noskaidrotu, kura klase ir tik sportiska, ka pelnījusi startēt finālā.
Pasākumā "Ogres novada sportiskākā klase" klašu komandas sacentās erudīcijas konkursos, orientēšanās disciplīnā, basketbola, futbola un vieglatlētikas stafetēs, nodarbojās ar ielu vingrošanu, kā arī pildīja citus rīkotāju sagatavotos uzdevumus. Dodoties uz konkursu, klašu kolektīvi bija sagatavojuši mājasdarbu – foto "Klases skolēni attēlo olimpiskos apļus". Mājasdarbi bija tik labi izpildīti, ka visas komandas saņēma maksimālo punktu skaitu.
Kopvērtējumā lielo skolu grupā ar 94 punktiem uzvarēja Ogres sākumskolas 4.a klase. Tikai par vienu punktu mazāk ieguva Ogres 1.visusskolas 4.d klase, 3. un 4.vietu dalīja Jaunogres vidusskolas 4.b klase, kā arī Madlienas vidusskolas ar Krapes filiāli ceturtklasnieki – pa 64 punktiem. Mazo skolu grupā 1.vietu ar 87 punktiem izcīnīja Ogresgala pamatskolas 4.klase, 2.vietā Taurupes vidusskola ar Meņģeles un Mazozolu filiālēm (81), 3.vietā Suntažu vidusskola ar Lauberes filiāli (76), bet 4.vietā Ķeipenes pamatskola (73).
Pateicoties sacensību atbalstītājiem (Ogres novada pašvaldībai, "Fazer Latvija", "Sportabode.lv" un pašvaldības aģentūrai "Dziednīca"), apbalvošanas ceremonijā visi dalībnieki saņēma ļoti dāsnas balvas – katram bērnam tika pa speciālam šī pasākuma krekliņam, bija saldumi un augļi, bet abas uzvarētājklases nopelnīja tiesības maija beigās doties vienas dienas ekskursijā uz Ventspili.

{joomplucat:498 limit=6|columns=3|ordering=random}

Vairāk foto

Dalīties ar rakstu