Ceturtdiena, 2014. gada 10. aprīlis

Noskaidroti Ogres apkaimes skolu labākie peldētāji ( FOTO )

Trešdien, 9.aprīlī, Ogres peldbaseinā Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadu skolēnu sporta spēļu ietvaros notika peldēšanas sacensības.

Brīvajā stilā 25 metru distancē C grupā uzvarēja Kristīne Anna Sproģe no Taurupes pamatskolas un Lauris Laizāns no Ogres 1.vidusskolas. 50m B grupā pirmā finišu meitenēm sasniedza Poļina Markova no Jaunogres vidusskolas, zēniem – Reinis Upītis no Ogres 1.vsk. Identiskā distancē A grupas meiteņu konkurencē nepārspēta palika Beāte Vasioleka no Ogres Valsts ģimnāzijas, zēniem – Aleksandrs Jerkunovs no Ogres Valsts ģimnāzijas.

Peldējumā uz 25m C grupā uzvarēja Paula Steprāne no Ogres sākumskolas un Andrejs Razumovs no Ogres Valsts ģimnāzijas. B grupā divas reizes garākā distancē pirmo vietu izcīnīja Tamāra Karpenko un Aleksejs Sanatovs, abi no Jaunogres vidusskolas, bet A grupā Beāte Vasioleka un Aleksandrs Jerkunovs, abi no Ogres Valsts ģimnāzijas.

Brasā 25m C grupā zeltu kaklā kāra Kristīne Anna Sproģe no Taurupes pamatskolas un Lauris Laizānsno Ogres 1.vsk. 50m B grupā triumfēja Poļina Markova no Jaunogres vidusskolas un Rihards Bērtulsons no Ogres 1.vsk., bet A grupā – Valērija Šahtjora un Oļegs Gorjunovs, abi no Jaunogres vidusskolas.

Visbeidzot C grupas stafetē uzvarēja Ogres 1.vidusskola, aiz sevis atstājot Ikšķiles vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas komandas. B grupas duelī par nieka divām sekundes desmitdaļām Jaunogres vidusskolas peldētāji izrādījās ātrāki par Ogres Valsts ģimnāzijas censoņiem. Savukārt A grupā pārliecinoši uzvarēja Ogres Valsts ģimnāzija, pārspējot vienīgos konkurentus no Jaunogres vidusskolas.